Чужий 1979
HDRip
Рік:
1979 рік
Час:
116 хв. / 01:56
Переклад:
український, багатоголосий
Режисер:
Рідлі Скотт
В ролях:
Том Скерріт, Гаррі Дін Стентон, Іен Холм, Джон Херт, Вероніка Картрайт, Едді Пауелл, Яфет Котто, Сігурні Уівер, Боладжі Бадеджо, Хелен Хортон
Формат:
mp4, 3gp

Чужий 1979 дивитися онлайн

Опис фільму Чужий 1979 українською мовою

Космос борознить великий вантажний космічний корабель, навантажений рудою, шлях його пролягає в Землі. Екіпаж фільму "Чужий" в глибокому кріосні. Автоматичне управління отримує команду про необхідність розбудити людей. Прокинувшись, члени корабля розуміють, що згідно зі свідченнями приладів знаходяться близько системи Дзета-Сітки, далеко від нашої Сонячної. Виявляється, їх зореліт перехопив сигнал в цьому районі з якоїсь планети, і згідно з міжнародною конвенцією астронавти повинні її відвідати з метою з'ясування джерела.

Зробивши посадку на не надто дружню по атмосфері планету майже в непроглядній пітьмі, троє членів екіпажу в спеціальних скафандрах слідують за курсом. І знаходять величезну кільцеподібну конструкцію, що не нагадує ніяке знайоме творіння людських рук. Ймовірно, вона зазнала аварії дуже давно. Космонавти вирішують проникнути в пробоїну і досліджувати внутрішній зміст таємничого об'єкта, щоб спробувати зрозуміти, що випускає звідти сигнал. Там можна знайти велике приміщення, схоже на центр управління, і якесь скам'яніле істота, яка загинула від ушкоджень. А незабаром астронавти натикаються на місце, засіяне великими шкірястими коконами, що нагадують величезні яйця, і середовище підтримує там життя.

Кіно Чужий 1979 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер

Чужой

Чужий 1979
Чужий 1979
Чужий 1979
Чужий 1979
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*
pavlo.desmond
Відвідувачі
Фільм класний
7 липня 2017 19:17
1