Чужий 1979
HDRip
Рік:
1979 рік
Час:
116 хв. / 01:56
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Рідлі Скотт
В ролях:
Том Скерріт, Гаррі Дін Стентон, Іен Холм, Джон Херт, Вероніка Картрайт, Едді Пауелл, Яфет Котто, Сігурні Уівер, Боладжі Бадеджо, Хелен Хортон

Чужий 1979 дивитися онлайн

Опис фільму Чужий 1979 українською мовою

Космос борознить великий вантажний космічний корабель, навантажений рудою, шлях його пролягає в Землі. Екіпаж фільму "Чужий" в глибокому кріосні. Автоматичне управління отримує команду про необхідність розбудити людей. Прокинувшись, члени корабля розуміють, що згідно зі свідченнями приладів знаходяться близько системи Дзета-Сітки, далеко від нашої Сонячної. Виявляється, їх зореліт перехопив сигнал в цьому районі з якоїсь планети, і згідно з міжнародною конвенцією астронавти повинні її відвідати з метою з'ясування джерела.

Зробивши посадку на не надто дружню по атмосфері планету майже в непроглядній пітьмі, троє членів екіпажу в спеціальних скафандрах слідують за курсом. І знаходять величезну кільцеподібну конструкцію, що не нагадує ніяке знайоме творіння людських рук. Ймовірно, вона зазнала аварії дуже давно. Космонавти вирішують проникнути в пробоїну і досліджувати внутрішній зміст таємничого об'єкта, щоб спробувати зрозуміти, що випускає звідти сигнал. Там можна знайти велике приміщення, схоже на центр управління, і якесь скам'яніле істота, яка загинула від ушкоджень. А незабаром астронавти натикаються на місце, засіяне великими шкірястими коконами, що нагадують величезні яйця, і середовище підтримує там життя.

Кіно Чужий 1979 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Чужий 1979
Чужий 1979
Чужий 1979
Чужий 1979
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*
pavlo.desmond
Відвідувачі
Фільм класний
7 липня 2017 19:17
1