» » Лондон 1920 2016
Лондон 1920 2016
DVDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Індія
Час:
120 хв. / 02:00
Переклад:
російський, двоголосий
Режисер:
Дхармендра Суреш Десай
В ролях:
Міру Чопра, Вишал Малхотра, Дінеш Мехта, Сушміта Махержі, Велтон Лішке, Вішаль Карвал, Арун Балі, Міна Капур, Гажендра чухає, Шарман Джоші
Формат:
mp4, 3gp

Лондон 1920 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Лондон 1920 2016 українською мовою

Переїхала до Англії і влаштувалася в Лондоні індійська сім'я, що складається з дружини Шівангі і її чоловіка Віра, не довго раділа своєму щастю і успішно склалася на чужині життя. У них шикарний будинок, розташований в престижному районі міста. Вони не відчувають нестачі в засобах для існування, але одна лише невелика бандероль, отримана з Індії, здатна на всій щасливою і безтурботного життя поставити величезний жирний хрест.

Прочитавши послання з Раджастана, Вір немов став іншою людиною. Його самопочуття різко погіршилося, а поведінка важко назвати адекватним. А на тлі дивних містичних подій, що відбулися в будинку, його зміни здаються ще більш страшними і протиприродними. Перелякана Шіванга починає підозрювати, що в подіях останніх днів замішана чорна магія, проникла в їхній будинок разом з посланням з батьківщини. Вона звертається за консультацією до місцевого цілителя Джаю. Поспілкувавшись з Виром, він прийшов до невтішних висновків - страшне прокляття спіткало нічого не підозрював. Відкривши отриману шкатулку, він випустив на волю злого демона, який тут же вселився в нього. І тепер намагається повністю підпорядкувати собі волю Вира. Демон не зупиниться, поки не спустошить повністю свою жертву і позбутися від нього буде зовсім не просто.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Лондон 1920 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*