» » Лондон 1920 2016
Лондон 1920 2016
DVDRip
Рік:
Країна:
Індія
Час:
120 хв. / 02:00
Переклад:
російський, двоголосий
Режисер:
Дхармендра Суреш Десай
В ролях:
Міру Чопра, Вишал Малхотра, Дінеш Мехта, Сушміта Махержі, Велтон Лішке, Вішаль Карвал, Арун Балі, Міна Капур, Гажендра чухає, Шарман Джоші

Лондон 1920 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Лондон 1920 2016 українською мовою

Переїхала до Англії і влаштувалася в Лондоні індійська сім'я, що складається з дружини Шівангі і її чоловіка Віра, не довго раділа своєму щастю і успішно склалася на чужині життя. У них шикарний будинок, розташований в престижному районі міста. Вони не відчувають нестачі в засобах для існування, але одна лише невелика бандероль, отримана з Індії, здатна на всій щасливою і безтурботного життя поставити величезний жирний хрест.

Прочитавши послання з Раджастана, Вір немов став іншою людиною. Його самопочуття різко погіршилося, а поведінка важко назвати адекватним. А на тлі дивних містичних подій, що відбулися в будинку, його зміни здаються ще більш страшними і протиприродними. Перелякана Шіванга починає підозрювати, що в подіях останніх днів замішана чорна магія, проникла в їхній будинок разом з посланням з батьківщини. Вона звертається за консультацією до місцевого цілителя Джаю. Поспілкувавшись з Виром, він прийшов до невтішних висновків - страшне прокляття спіткало нічого не підозрював. Відкривши отриману шкатулку, він випустив на волю злого демона, який тут же вселився в нього. І тепер намагається повністю підпорядкувати собі волю Вира. Демон не зупиниться, поки не спустошить повністю свою жертву і позбутися від нього буде зовсім не просто.

Кіно Лондон 1920 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*