» » Паранормальне явище 5: Примарний світ 2015
Паранормальне явище 5: Примарний світ 2015
Рік:
Країна:
Час:
01:28
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Грегорі Плоткін
В ролях:
Олівія Тейлор Дадлі, Халлі Фут, Ден Хілл, Джессіка Браун, Бріттані Шоу, Айві Джордж, Хлоя Ксенджері, Дон МакМанус, Майкл Кравіч, Кріс Дж. Мюррей

Паранормальне явище 5: Примарний світ 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Паранормальне явище 5: Примарний світ 2015 українською мовою

У світі, де кожен день з'являється щось нове, виникають тисячі різних рішень одних і тих же проблем, але незмінним залишається одне - одного разу прийшов до успіху фільм буде отримувати своє продовження ще кожен раз. Так сталося і з найвідомішою псевдодокументальною кінострічкою, перша частина якої викликала вражаючий ажіотаж. У фільмі «Паранормальне явище: Примарний світ» героями стають члени чергової сім'ї, але на цей раз причина їх тривог з самого початку лежить на поверхні.

У Каліфорнії їм не дають спокійно жити примари, що переслідують сімейну пару і їх старшу дочку після пережитої ними трагедії. Кілька місяців тому загинув їхній молодший син, після чого Раян і його дружина прийняли рішення про переїзд. На новому місці першої з проявами потойбічного активності стикається дочка, але її слова здаються батькам звичайним посттравматичним стресом. Однак дівчинка впевнена в своєму психологічному стані, тому вона вирішує встановити в будинку відеокамери, щоб довести собі і батькам правоту попередніх заяв. Ось тільки чи будуть люди готовими до того, що їм належить побачити на екрані? Адже поки вони мирно сплять, в будівлі господарюють попередні власники, тіла яких уже не перший рік перебувають в могилах.

Кіно Паранормальне явище 5: Примарний світ 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Паранормальне явище 5: Примарний світ 2015
Паранормальне явище 5: Примарний світ 2015
Паранормальне явище 5: Примарний світ 2015
Паранормальне явище 5: Примарний світ 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*