» » Пікова дама: Чорний обряд 2015
Пікова дама: Чорний обряд 2015
DVDRip
Рік:
2015 рік
Країна:
Жанр:
Час:
01:33
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Святослав Подгаєвский
В ролях:
Ігор Хрипунів, Наталя Домерецкая, Валерія Дмитрієва, Сергій Походай, Максим Стоянов, Володимир Селезньов, Аліна Бабак, Марія Фоміна, Євгенія Лоза, Валентин Садки
Формат:
mp4, 3gp

Пікова дама: Чорний обряд 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Пікова дама: Чорний обряд 2015 українською мовою

Багато з нас, напевно, пам'ятають, як будучи ще дітьми, зібравшись невеликою групою ввечері в темній-претемній кімнаті, вони, при тьмяному світлі свічки, намагалися викликати Пікову Даму, а потім, лягаючи спати, довго не могли заснути, із завмиранням серця прислухаючись до найменшого шурхоту, по-справжньому лякаючись навіть самого тихого звуку.

Четверо підлітків зібралися разом в одній з квартир одним нічим не примітним вечором. У кімнаті стояло старе тріснуте дзеркало, запримітивши яке, старша сестра жартома вирішила розіграти молодшу. Розповівши для більшого страху кілька таємничих моторошнуватих історій про Пікову Даму, сестри, стоячи біля дзеркала, проводять «Чорний Обряд» - ритуал за призовом моторошного духу в наш світ, тричі повторюючи заповітні слова: «Пікова дама прийди ...» Знали б вони, яким льодовим душу кошмаром обернеться для них проста дитяча забава, адже не дарма дзеркало з давніх часів вважається дверима між світом людей і царством привидів. Кілька раптових жорстоких смертей, що сталися в будинку за нез'ясованих обставин, дають дівчатам зрозуміти, що щось жахливе прийшло в цей світ на їхній заклик.

Фільми 2015 онлайн

Кіно Пікова дама: Чорний обряд 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Пікова дама: Чорний обряд 2015
Пікова дама: Чорний обряд 2015
Пікова дама: Чорний обряд 2015
Пікова дама: Чорний обряд 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*