Ракка 2017
HDRip
Рік:
2017 рік
Країна:
США, ПАР
Час:
22 хв.
Переклад:
український, багатоголосий
Режисер:
Ніл Бломкамп
В ролях:
Сігурні Уівер, Юджин Хумбанїва, Ryan Angilly, Джессіка Енсті, Брендон Оре, Ruan Coetzee, Paul Davies, Алек Гілліс , Роберт Хоббс, Майкл Хафф
Формат:
mp4, 3gp

Ракка 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Ракка 2017 українською мовою

Дія гостросюжетної фантастичної кінострічки переносить нас в Техас 2020-го року. Колись людська раса мала той вигляд, до якого ми всі звикли. Зараз же все докорінно змінилося. Люди абсолютно не пам'ятають свого минулого, історію не можна вивчити в школі або з книг. На землю вторгається незвідана зловісна сила, покликана знищити людство. Жахливі сутності відібрали у нас знання, культуру, абсолютно всі монументи, що нагадують про минулі факти і події.

Інопланетні тварюки примудрилися навіть оточити кадаврическими бездиханними тілами всі визначні пам'ятки, щоб продемонструвати всім і кожному, хто тут новий господар і який порядок воцарит відтепер. Вони побудували якусь подобу гетто для тих нещасних, кому пощастило вціліти і врятувати свої життя. За відгуками очевидців, у цьому похмурому місці куди гірше, ніж у пеклі. З полонених зробили живих інкубаторів, пристосованих для виношування і годування немовлят прибульців. Вони винищили всю живність, спалили лісу, їх дії призвели до катастроф, назавжди безповоротно перевернув клімат планети з ніг на голову. Глобальне потепління, повсюдні потужні повені – нам залишається тільки чекати, коли наш будинок остаточно перейде в їхні володіння.

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Ракка 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало

Ракка

Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*
helo
Відвідувачі
цікавий серіал! чекаю на продовження
28 серпня 2017 16:58
8