» » Повернення живих мерців 4: Некрополіс 2005
Повернення живих мерців 4: Некрополіс 2005
Рік:
2005 рік
Країна:
Час:
88 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Еллорі Елкайем
В ролях:
Еймі-Лінн Чедвік , Кору Хардрикт , Джон Кіф , Яна Крамер , Пітер Койот , Елвін Дандел , Олександру Геоана , Тома Данила , Діана Мунтяну , Сербан Георгевичи
Формат:
mp4, 3gp

Повернення живих мерців 4: Некрополіс 2005 дивитися онлайн

Опис фільму Повернення живих мерців 4: Некрополіс 2005 українською мовою

Чарльз Гарриссон відправляється в Чорнобиль за токсичною речовиною Триоксином, необхідною йому для експериментів з пожвавлення мерців. Повернувшись в лабораторію, Чарльз продовжує працювати. Йому вдається реанімувати руку і труп. Частина газу випаровується у віддушину, від нього оживає дохлий щур, яку з'їдають бездомні.

Племінник Гарриссона і приятель зниклого після аварії мотоцикліста, продовжують пошуки. Хлопці таємно проникають в лабораторію і випадково випускають зомбі, готових поласувати людським мозком. Зека укушений в шию, а хлопці намагаються вибратися з хаосу неушкодженими і потрапити на стоянку автомобілів. Джуліан шукає місце, де утримують його батьків. Батько і мати хлопця стали ожилими мерцями, вони були приковані до циркуляційних пил і гарматам, їх готували в убер-солдати. Тим часом Зека, Беккі і Піро вдається знайти ключі від джипа. Зека перетворюється на зомбі і намагається з'їсти друзів. На машину нападає батько Джуліана, стріляючи з гармати, тоді виходить Беккі і знищує його гранатою. Джуліан вступає в сутичку з упирями і поки йому вдається триматися в переможцях. Що було далі, і кому вдасться вижити в цій смертельній сутичці?

Кіно Повернення живих мерців 4: Некрополіс 2005 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*