Синевир 2013
Рік:
2013 рік
Країна:
Жанр:
Час:
01:24
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Олександр Алешечкін, В'ячеслав Алешечкін
В ролях:
Юрій Фреган, Олена Лавренюк, Філіп Козлов, Міла Сивацька, Ігор Савінський, Ілля Рудаков, Зоряна Марченко, Богдан Юсипчук, Костянтин Войтенко, Сергій Романюк
Формат:
mp4, 3gp

Синевир 2013 дивитися онлайн

Опис фільму Синевир 2013 українською мовою

Фільм про студентів, яким було призначено особисто переконатися в існуванні скоморохів - міфічних істот з тілом людини і головою собаки. Радянські Карпати. Компанія з п'яти студентів приїжджає в українську глибинку, щоб відпочити на природі. Сутеніє, молоді люди збираються біля багаття. Раптово з лісу долинають дивні звуки, джерело яких ніхто не може визначити. Хтось розповідає моторошну легенду про Синевирі, але це викликає лише загальний сміх.

Раптом з лісу з'являється заблукавша дівчинка, якій тут же вирішують допомогти. Тільки ця дівчинка пропала разом з братом ще багато років тому. Ніхто не міг уявити, що розказана легенда - насправді правда, і прекрасне озеро в своїх глибинах зберігає страшні таємниці. Героям залишається тільки відчайдушно намагатися дожити до світанку, намагаючись сховатися від полює на них скомороха. Всього одна ніч, але пережили лише двоє. Дівчину замикають в лікарню для душевнохворих, а хлопця починають переслідувати примари його покійних товаришів. Тому що завжди слід пам'ятати про те, що в будь-який легендою є частка правди.

Фільми 2013 онлайн

Кіно Синевир 2013 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*