Синевир 2013
Рік:
Країна:
Жанр:
Час:
01:24
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Олександр Алешечкін, В'ячеслав Алешечкін
В ролях:
Юрій Фреган, Олена Лавренюк, Філіп Козлов, Міла Сивацька, Ігор Савінський, Ілля Рудаков, Зоряна Марченко, Богдан Юсипчук, Костянтин Войтенко, Сергій Романюк

Синевир 2013 дивитися онлайн

Опис фільму Синевир 2013 українською мовою

Фільм про студентів, яким було призначено особисто переконатися в існуванні скоморохів - міфічних істот з тілом людини і головою собаки. Радянські Карпати. Компанія з п'яти студентів приїжджає в українську глибинку, щоб відпочити на природі. Сутеніє, молоді люди збираються біля багаття. Раптово з лісу долинають дивні звуки, джерело яких ніхто не може визначити. Хтось розповідає моторошну легенду про Синевирі, але це викликає лише загальний сміх.

Раптом з лісу з'являється заблукавша дівчинка, якій тут же вирішують допомогти. Тільки ця дівчинка пропала разом з братом ще багато років тому. Ніхто не міг уявити, що розказана легенда - насправді правда, і прекрасне озеро в своїх глибинах зберігає страшні таємниці. Героям залишається тільки відчайдушно намагатися дожити до світанку, намагаючись сховатися від полює на них скомороха. Всього одна ніч, але пережили лише двоє. Дівчину замикають в лікарню для душевнохворих, а хлопця починають переслідувати примари його покійних товаришів. Тому що завжди слід пам'ятати про те, що в будь-який легендою є частка правди.

Кіно Синевир 2013 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*