» » День мерців: Родовід 2018
День мерців: Родовід 2018
HDRip
Рік:
2018 рік
Країна:
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Гектор Ернандес
В ролях:
Лілліен Бланкеншип, Маркус Ванко, Шари Уотсон, Джефф Гам, Рэйчел О'Мира, Лорина Камбурова, Марк Смит, Софи Скелтон, Кристина Серафини, Джонатон Шек
Формат:
mp4, 3gp

День мерців: Родовід 2018 дивитися онлайн

Опис фільму День мерців: Родовід 2018 українською мовою

Перезапуск гучного хоррора, випуск якого на екрани відбувся в минулому столітті. Отже, світ знову занурився в хаос, оскільки стався зомбі апокаліпсис. Вціліти вдалося виключно невеликій групі землян, які знайшли притулок в надійно підземному бункері. Серед тих, що вижили числяться військові, а також вчені, медики та дослідники мутацій. Вийти на світ божий не може ніхто, оскільки на поверхні святкують кривавий бенкет очманілі пожирачі плоті. До завдань групи входить місія по винаходу ліки від мутації в зомбі, і поки справи йдуть не дуже добре. Тим часом, єдина жива дівчина, Зоя Паркер, змушена рятуватися втечею від людини, яка прийшла з її минулого. День мерців: Родовід 2018 дивитися онлайн ви можете в нашому кінозалі після прем'єри.

Чоловік залишився людиною лише наполовину, мутованих в зомбі не до кінця. Вціліла героїня біжить від монстра, загрозливого її безпеки. Леді здобула медичну освіту, і може бути корисна підземної дослідницької команді. Але до рятівного бункера потрібно ще якось дістатися живий, і не зараженої. Робота з розробки сироватки йде повним ходом, і зневірені земляни змушені працювати без відпочинку. Однак, які сили послужили каталізатором інфекції? Що, якщо протиотрути просто не існує, і ті, що вижили приречені на загибель? Раптом одного разу армія зомбі виявить бункер, і розкриє його, немов консервну банку зі смачними рибками? Чим завершиться жахлива історія, повна крові?

Фільми 2018 які вже вийшли

Кіно День мерців: Родовід 2018 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*