» » Махни крилом 2014
Махни крилом 2014
Рік:
Країна:
Франція, Бельгія
Час:
90 хв. / 01:30
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Крістіан Де Віта
В ролях:
Артур Дюпон, Сет Грін, Дакота Фаннінг, П'єр Рішар, Бруно Саломон, Сара Форестьє, Іветт Ніколь Браун, Наталі Бутфо, Джим Реш, Ізабель Рено

Махни крилом 2014 дивитися онлайн

Опис фільму Махни крилом 2014 українською мовою

Хоча мова в мультфільмі піде про пташок, сюжет цілком "людський" і змушує глибоко замислитися і приміряти ситуацію на себе. Багато пернаті перебираються на зиму в теплі краї. Ось і наша зграя скоро полетить в Африку, де достаток їжі і благодатне тепло. Йдуть останні збори в дорогу. Мудрий Даріус прокручує в пам'яті майбутній шлях, адже за пташиним законам знати його повинен тільки вожак. Раптом трапляється страшне - на птахів нападають хижі коти і смертельно ранять провідника. Даріус повинен передати маршрут, щоб зграя полетіла в Африку, інакше загинуть. Але поруч опинився тільки Гас, майже ще пташеня, зовсім недавно встав на крило.

Пізно кликати когось ще, Даріус передає пташеняті свої знання. Так, відразу, юний Гас стає ватажком. Він майже нічого не зрозумів зі сказаного вмираючим старим, тільки старанно запам'ятовував. Пора покидати рідне містечко і летіти назустріч страхам і небезпекам. Але треба все подолати, інакше закінчиться не тільки твоя, ще не почалася життя. Загинуть всі, хто тобі доріг, хто повірив в тебе, раптом подорослішав. У милому мультику говоритися про серйозну проблему становлення особистості і про те, що іноді важко зробити правильний вибір.

Мультік Махни крилом 2014 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Махни крилом 2014
Махни крилом 2014
Махни крилом 2014
Махни крилом 2014
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*