Бджілка Майя 2014
Рік:
2014 рік
Країна:
Австралія, Німеччина
Час:
89 хв. / 01:29
Переклад:
український, дубляж
Режисер:
Алекс Стадерманн
В ролях:
Джекі Уівер, Джастін Кларк, Коді Сміт-МакФі, Коко Джек Гілліс, Енді МакФі, Річард Роксбург, Ноа Тейлор, Косма Шива Хаген, Міріам Маргуліс, Ніна Шаттон
Формат:
mp4, 3gp

Бджілка Майя 2014 дивитися онлайн

Опис фільму Бджілка Майя 2014 українською мовою

Маленька бджілка Мая була народжена за часів, коли у вулику панували хвилювання і смути, що призвело до розділення його на два половинки, дві колонії. Майя виховувалася вчителькою, яку звали пані Кассандра. Ця маленька бджілка серед своїх однолітків була найцікавішою і допитливою. Її прагнення пізнати найбільший світ за межами вулика не змогли зупинити навіть попередження її вчительки, і Майя втекла з дому.

Це, як здавалося, безрозсудне дію призвело до того, що Майя виявляється у вигнанні, але в той же час, її коло спілкування з кожним днем розширюється, і вона заводить дружбу з різними комахами і спільно з ними переживає різні небезпеки і пригоди. У кульмінації всіх цих пригод, маленька Майя виявляється в полоні у шершнів - головних ворогів бджіл. Перебуваючи в ув'язненні, Майя дізнається про готувалася атаці на бджіл. І перед нею стоїть вибір: чи то врятуватися самій, то чи, незважаючи на покарання, повернутися в своє рідне вулик і попередити про напад.

Фільми 2014 онлайн

Мультік Бджілка Майя 2014 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало

Пчёлка Майя

Загрузка...
Бджілка Майя 2014
Бджілка Майя 2014
Бджілка Майя 2014
Бджілка Майя 2014
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*