Бджілка Майя 2014
Рік:
2014 рік
Країна:
Австралія, Німеччина
Час:
89 хв. / 01:29
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Алекс Стадерманн
В ролях:
Джекі Уівер, Джастін Кларк, Коді Сміт-МакФі, Коко Джек Гілліс, Енді МакФі, Річард Роксбург, Ноа Тейлор, Косма Шива Хаген, Міріам Маргуліс, Ніна Шаттон
Формат:
mp4, 3gp

Бджілка Майя 2014 дивитися онлайн

Опис фільму Бджілка Майя 2014 українською мовою

Маленька бджілка Мая була народжена за часів, коли у вулику панували хвилювання і смути, що призвело до розділення його на два половинки, дві колонії. Майя виховувалася вчителькою, яку звали пані Кассандра. Ця маленька бджілка серед своїх однолітків була найцікавішою і допитливою. Її прагнення пізнати найбільший світ за межами вулика не змогли зупинити навіть попередження її вчительки, і Майя втекла з дому.

Це, як здавалося, безрозсудне дію призвело до того, що Майя виявляється у вигнанні, але в той же час, її коло спілкування з кожним днем розширюється, і вона заводить дружбу з різними комахами і спільно з ними переживає різні небезпеки і пригоди. У кульмінації всіх цих пригод, маленька Майя виявляється в полоні у шершнів - головних ворогів бджіл. Перебуваючи в ув'язненні, Майя дізнається про готувалася атаці на бджіл. І перед нею стоїть вибір: чи то врятуватися самій, то чи, незважаючи на покарання, повернутися в своє рідне вулик і попередити про напад.

Фільми 2014 онлайн

Мультік Бджілка Майя 2014 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Бджілка Майя 2014
Бджілка Майя 2014
Бджілка Майя 2014
Бджілка Майя 2014
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*