» » Микита Кожум'яка 2016
Микита Кожум'яка 2016
HDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
85 хв. / 01:25
Переклад:
український, оригінал
Режисер:
Манук Депоян
Формат:
mp4, 3gp

Микита Кожум'яка 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Микита Кожум'яка 2016 українською мовою

Минуло багато років з тих пір, як головний герой переміг злобного ящера і звільнив мирних людей від жахливих подій. Микита живе з батьком на млині і допомагає чоловікові у справах господарським, в таємниці мріючи про порятунок світу і геройських справах. Хлопчик не бажає жити, немов проста дитина, він мріє змінити життя людей на краще, битися з чудовиськом або врятувати яку небудь принцесу від монстра. Микита постійно питає у батька, чи зможе він перемогти дракона, але чоловік вважає, що хлопчик малуватий для подвигів. Всім здавалося, що причин для занепокоєння немає, але несподівано прийшов час для нових, страхітливих легенд. Дракон народився знову, але тільки в абсолютно новому вигляді - у вигляді втілення зла. Він повинен бути знищений. У чарівних краях, повних чарівництва і таємниць, де стільки загадок, невідомих людям, небезпека для світу всього зачаїлася. Є лише одна людина, яка може врятувати світ від мороку - маленький хлопчик на ім'я Микита Кожум'яка. Хлопчик випадково залишив будинок і виявився в світі чарівництва, де зіткнувся з всесвітнім злом, яке вирішив будь-яким способом перемогти, змінивши світ в кращу сторону.

Микита народився в сім'ї, де главою сім'ї був Кирило Кожум'яка. З малих років він допомагав батькові і все мріяв зробити подвиг, на що батько відповідав, що він ще занадто малий. Але ось чарівникові стало відомо, що біля стольного граду Києва знову народилося чудовисько - Змій крилатий. Він підступний і хитрий, а одного разу викрав царську дочку і сховав її у своїй зміїної нори. Багато хто намагався врятувати царівну, але всіх їх монстр переміг. Царівна дуже хотіла повернутися в рідний будинок і тому випитала у свого викрадача таємницю, що врятувати її може тільки Микита Кожум'яка.

Цар з царицею і весь київський люд стали благати Микиту врятувати ув'язнену, позбавити їх від лютого ворога. Силач недовго вагався, пройняли його сльози і стогони людські. Кожум'яка відправився в саме лігво злого чудовиська. Змій був не тільки могутній, але і підступний. До яких тільки підступним прийомам він не вдавався, щоб не вступати з Микитою у відкритий бій. Але простий ремісник з честю витримав усі випробування, подолав усі перешкоди. Нарешті, настав день вирішальної битви. Зійшлися в смертельній сутичці страховисько і добрий молодець. Яким буде результат, чи зуміє звичайний майстровий здолати Змія?

Фільми 2016 онлайн

Мультік Микита Кожум'яка 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало

Никита Кожемяка

Микита Кожум'яка 2016
Микита Кожум'яка 2016
Микита Кожум'яка 2016
Микита Кожум'яка 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*
oxana.hablo
Відвідувачі
Очень жаль что мультик нельзя посмотреть. Создали что-то стоящее и то нигде не посмотришь. Печалька
25 січня 2017 21:35
1
zerx
Адміністратори
потрібно чекати ще...
26 січня 2017 21:59
153
м
Гості
zerx,
усе все ще чекаємо
6 квітня 2017 22:08
0
zerx
Адміністратори
м,
хватить чекати, можна дивитися))
29 квітня 2017 19:03
153