» » Сезон полювання 2006
Сезон полювання 2006
Рік:
2006 рік
Країна:
Час:
83 хв. / 01:23
Переклад:
український, дубляж
Режисер:
Роджер Аллерс, Джилл Калтон, Ентоні Ставки
В ролях:
Біллі Конноллі, Гері Синиз, Гордон Тутусіс, Джейн Краковски, Мартін Лоуренс, Джон Фавро, Ештон Кутчер, Дебра Мессінг, Патрік Варбертон, Джорджія Енджел

Сезон полювання 2006 дивитися онлайн

Опис фільму Сезон полювання 2006 українською мовою

У будиночку у єгеря в лісі притулився великий ведмідь грізлі. Лісник з дитинства його доглядав, як рідного. І тепер вони живуть разом. Але, поки єгер бродить по лісі в пошуках мисливців, грізлі ховається в будинку. У нього є своя велика кімната з усіма зручностями, є навіть телевізор і батут. Усіляких розваг ведмедю зазвичай вистачало і вдома. Навіщо ризикувати життям і виходити у відкритий сезон полювання в дикий ліс?

Незважаючи на те, що грізлі не любить залишати свій притулок, у нього з'являється рогата друг - олень. Той всіляко шукає пригод і витягує грізлі на прогулянку. Для одомашненої дикого звіра ця прогулянка приносить багато нових вражень. Наприклад, він дізнався, що білки живуть на деревах і харчуються горіхами, він познайомився з колючками їжака і з дзижчанням комах. Цілий світ відкрився для нього заново. Але його не покидають відчуття небезпеки, оскільки десь по лісі бродять мисливці, і туги за домівкою.

Мультік Сезон полювання 2006 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер

Сезон охоты

Сезон полювання 2006
Сезон полювання 2006
Сезон полювання 2006
Сезон полювання 2006
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*