» » Сезон полювання 2006
Сезон полювання 2006
Рік:
2006 рік
Країна:
Час:
83 хв. / 01:23
Переклад:
український, дубляж
Режисер:
Роджер Аллерс, Джилл Калтон, Ентоні Ставки
В ролях:
Біллі Конноллі, Гері Синиз, Гордон Тутусіс, Джейн Краковски, Мартін Лоуренс, Джон Фавро, Ештон Кутчер, Дебра Мессінг, Патрік Варбертон, Джорджія Енджел
Формат:
mp4, 3gp

Сезон полювання 2006 дивитися онлайн

Опис фільму Сезон полювання 2006 українською мовою

У будиночку у єгеря в лісі притулився великий ведмідь грізлі. Лісник з дитинства його доглядав, як рідного. І тепер вони живуть разом. Але, поки єгер бродить по лісі в пошуках мисливців, грізлі ховається в будинку. У нього є своя велика кімната з усіма зручностями, є навіть телевізор і батут. Усіляких розваг ведмедю зазвичай вистачало і вдома. Навіщо ризикувати життям і виходити у відкритий сезон полювання в дикий ліс?

Незважаючи на те, що грізлі не любить залишати свій притулок, у нього з'являється рогата друг - олень. Той всіляко шукає пригод і витягує грізлі на прогулянку. Для одомашненої дикого звіра ця прогулянка приносить багато нових вражень. Наприклад, він дізнався, що білки живуть на деревах і харчуються горіхами, він познайомився з колючками їжака і з дзижчанням комах. Цілий світ відкрився для нього заново. Але його не покидають відчуття небезпеки, оскільки десь по лісі бродять мисливці, і туги за домівкою.

Мультік Сезон полювання 2006 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало

Сезон охоты

Загрузка...
Сезон полювання 2006
Сезон полювання 2006
Сезон полювання 2006
Сезон полювання 2006
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*