» » Сезон полювання 3 2010
Сезон полювання 3 2010
Рік:
2010 рік
Країна:
Час:
75 хв. / 01:15
Переклад:
український, дубляж
Режисер:
Коуді Камерон
В ролях:
Ника Футтерман, Мелисса Штурм, Карли Скотт Коллинз, Сиэра Браво, Мэттью Дж. Мунн, Андре Соглиуззо, Джефф Беннетт, Харрисон Фан, Дэнни Манн, Мэттью В. Тейлор
Формат:
mp4, 3gp

Сезон полювання 3 2010 дивитися онлайн

Опис фільму Сезон полювання 3 2010 українською мовою

В мультфільмі «Сезон полювання 3» (Open Season 3) тривають пригоди ведмедя грізлі Бугу і його друга оленя Еліота. Буг пускається берега і дорога приводить його в бродячий цирк, де він зустрічає дівчину свого серця. Щоб бути ближче і підкорити свою обраницю, Буг міняється місцями з цирковим ведмедем Дагом. Даг ж відправляється в ліс замість Бугу і починає видавати себе за нього, змінює старі порядки і встановлює "феодальний лад" ставлячи себе на чолі. Нас чекає зустріч і з іншими новими персонажами. У Бугу з'являється ще один друг - лама, на ім'я Алістер.

У цій частині вони разом з цирком будуть підкорювати простори нашої неосяжної батьківщини - Росії. Неймовірні циркові трюки, делікатні ситуації і несподівані шляхи їх вирішення, ось через що доведеться пройти головним героям. І звичайно ж, в цій частині ми знову побачимо Сосиску і її недбайливих господарів, а також деяких персонажів з другої частини. Третя частина не поступається в оригінальності сюжету першим двом. Кожне покоління, і старі й малі, знайдуть над чим посміятися. Мультфільм виконаний в тій же манері, що і попередні частини, стиль і малювання залишені колишніми для впізнаваності героїв.

Мультік Сезон полювання 3 2010 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало

Сезон охоты 3

Сезон полювання 3 2010
Сезон полювання 3 2010
Сезон полювання 3 2010
Сезон полювання 3 2010
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*