» » Добрий динозавр 2015
Добрий динозавр 2015
HDRip
Рік:
2015 рік
Країна:
Час:
01:33
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Пітер Сон
В ролях:
Джеффрі Райт, Френсіс Макдорманд, Стів Зан, Джек МакГроу, Маркус Скрібнер, Пітер Сон, Маліа НІПАВ-Паділья, Райан Тіпль, Реймонд Очоа, Джек Брайт
Формат:
mp4, 3gp

Добрий динозавр 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Добрий динозавр 2015 українською мовою

Ця неймовірна історія пропонує нам трохи пофантазувати і уявити, що ж було б, якби величезний астероїд, який повинен був знищити динозаврів, пролетів би повз Землю, ніяк не вплинувши на її мешканців, залишивши лише яскравий слід на зоряному небосхилі. І тепер, гігантські ящери, що еволюціонували, набагато випередили у розвитку первісних людей, перетворилися на розумних істот, які навчилися говорити, заводити сім'ї, а так само займатися скотарством і землеробством.

У центрі сюжету виявляється маленький бронтозавр по імені Арло, який, вилупившись пізніше за всіх, є найменшим членом в родині. У свої одинадцять років малюк намагається хоч якось допомогти батькам утримувати сімейну ферму, але ніяк не може цього зробити, тому що не в силах побороти свій страх, адже він з найменших років боїться всього чого тільки можна. Одного разу наш герой падає в швидку річку, чиї стрімкі води забирають малюка дуже далеко від рідного дому. І тепер, щоб вижити і дістатися додому, йому волею-неволею доведеться боротися зі страхами, блукаючи по новим, лякаючим своєю невідомістю місцях.

По дорозі додому Арло знайомиться з людським хлопчиком, який в силу свого розвитку не вміє говорити, лазить рачки і забавно гарчить. Звиклий більшу частину свого життя перебувати в диких умовах, де постійно доводитися боротися за життя або ховатися від переважаючої по силі небезпеки, хлопчик стає для динозаврика своєрідним провідником і талісманом під час важкої подорожі додому. Поступово між ними виникає міцна дружба.

Фільми 2015 онлайн

Мультік Добрий динозавр 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Добрий динозавр 2015
Добрий динозавр 2015
Добрий динозавр 2015
Добрий динозавр 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*