» » Добрий динозавр 2015
Добрий динозавр 2015
Рік:
Країна:
Час:
01:33
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Пітер Сон
В ролях:
Джеффрі Райт, Френсіс Макдорманд, Стів Зан, Джек МакГроу, Маркус Скрібнер, Пітер Сон, Маліа НІПАВ-Паділья, Райан Тіпль, Реймонд Очоа, Джек Брайт

Добрий динозавр 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Добрий динозавр 2015 українською мовою

Ця неймовірна історія пропонує нам трохи пофантазувати і уявити, що ж було б, якби величезний астероїд, який повинен був знищити динозаврів, пролетів би повз Землю, ніяк не вплинувши на її мешканців, залишивши лише яскравий слід на зоряному небосхилі. І тепер, гігантські ящери, що еволюціонували, набагато випередили у розвитку первісних людей, перетворилися на розумних істот, які навчилися говорити, заводити сім'ї, а так само займатися скотарством і землеробством.

У центрі сюжету виявляється маленький бронтозавр по імені Арло, який, вилупившись пізніше за всіх, є найменшим членом в родині. У свої одинадцять років малюк намагається хоч якось допомогти батькам утримувати сімейну ферму, але ніяк не може цього зробити, тому що не в силах побороти свій страх, адже він з найменших років боїться всього чого тільки можна. Одного разу наш герой падає в швидку річку, чиї стрімкі води забирають малюка дуже далеко від рідного дому. І тепер, щоб вижити і дістатися додому, йому волею-неволею доведеться боротися зі страхами, блукаючи по новим, лякаючим своєю невідомістю місцях.

По дорозі додому Арло знайомиться з людським хлопчиком, який в силу свого розвитку не вміє говорити, лазить рачки і забавно гарчить. Звиклий більшу частину свого життя перебувати в диких умовах, де постійно доводитися боротися за життя або ховатися від переважаючої по силі небезпеки, хлопчик стає для динозаврика своєрідним провідником і талісманом під час важкої подорожі додому. Поступово між ними виникає міцна дружба.

Мультік Добрий динозавр 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Добрий динозавр 2015
Добрий динозавр 2015
Добрий динозавр 2015
Добрий динозавр 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*