» » Барбі: Маріпоса 2008
Барбі: Маріпоса 2008
Рік:
2008 рік
Країна:
Час:
85 хв. / 01:25
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Конрад Хелтен
В ролях:
Табіта Сен-Жермен, Лі Токар, Кеті Уеслако, Кетлін Барр, Кьяра Дзанни, Ерін Метьюз, Алістер Ебелл, Алессандро Джуліані, Келлі Шерідан, Ніколь Олівер
Формат:
mp4, 3gp

Барбі: Маріпоса 2008 дивитися онлайн

Опис фільму Барбі: Маріпоса 2008 українською мовою

У 2008 році на екрани вийшов новий мультиплікаційний фільм «Барбі Маріпоса». Це чергова серія в лінійці Барбі, яку створив американський режисер Конрад Хелтон. У цьому фільмі синьооку блондинку змінює кароока красуня, яка вміє швидко приймати правильні рішення. Мультиплікатори попрацювали на славу, до найдрібніших подробиць промальовані руху тіл, міміку осіб. Рухи героїв мультфільму близькі до реальних рухів людей. Аніматорам вдалося відбити характери героїв мультфільму, а музика стала плавним продовженням їх образів і навпаки. Творці фільму повністю розкривають сучасний світ, з його жорстокими правилами, яка не бажає прийняти чесність і красу. Але вміння героїв жартувати і сміятися допомагає нам зануритися в казковий світ.

Прекрасна фея метелик Маріпоса мріє хоч на мить опинитися за межами Казкової Країни. Спокій і порядок Казкової Країни захищає чарівне світло Королеви. Але зла чарівниця Хенна отруїла королеву і чарівний світ, який випромінювали квіти долини, померк. Щоб врятувати Казкову Країну необхідно протиотруту. Принц просить допомогти Маріпосу і її друзів впоратися з отрутою, що заполонила королівство. Щоб знайти протиотруту, їм доведеться подолати чимало труднощів, необхідно пройти через жахливе і повне небезпек Підводне Королівство. І тільки тоді вони зможуть потрапити в загубленому Країну і знайти протиотруту, яке допоможе повернути світло і перемогти злісну Хенну.

Мультік Барбі: Маріпоса 2008 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*