Хоббіт 1977
Рік:
1977 рік
Країна:
Час:
77 хв. / 01:17
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Джулз Басс, Артур Ранкін мл.
В ролях:
Сиріл Річард, Брава Теодор, Джон Х'юстон, Орсон Бін, Отто Премінджер, Джек Делеон, Річард Бун, Пол Фріс, Дон Мессик, Ганс Конрід

Хоббіт 1977 дивитися онлайн

Опис фільму Хоббіт 1977 українською мовою

Багато років тому знаменитий письменник подарував світові таких героїв, як чаклун Гендальф і хоббіт Більбо Беггінс, фентезійна книга про пригоди героїв знайома практично кожному. Але нам хотілося б звернути Вашу увагу на однойменний мультфільм, створений на основі повісті. Сюжет анімаційного проекту повністю копіює ідею твору.

У центрі подій знаходяться вже названі герої. Одного разу Гендальф заглянув в акуратний будиночок Більбо і почав розповідати про роль хоббіта в важливій подорожі, від якого залежить майбутнє всього Середзем'я. Мета авантюрного пригоди - отримання скарбів, які перебувають під вартою злого дракона Смауг. Умовивши Більбо на авантюру, Гендальф просить про допомогу інших «коротишек» - суворих гірських гномів, у яких є власні інтереси в цій пригоді. Всі разом вони відправляються до гори, яка є домівкою Смауг і «в'язницею» скарбів. Чи зможуть герої здійснити всі свої плани?

Мультік Хоббіт 1977 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*