Хоббіт 1977
Рік:
1977 рік
Країна:
Час:
77 хв. / 01:17
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Джулз Басс, Артур Ранкін мл.
В ролях:
Сиріл Річард, Брава Теодор, Джон Х'юстон, Орсон Бін, Отто Премінджер, Джек Делеон, Річард Бун, Пол Фріс, Дон Мессик, Ганс Конрід
Формат:
mp4, 3gp

Хоббіт 1977 дивитися онлайн

Опис фільму Хоббіт 1977 українською мовою

Багато років тому знаменитий письменник подарував світові таких героїв, як чаклун Гендальф і хоббіт Більбо Беггінс, фентезійна книга про пригоди героїв знайома практично кожному. Але нам хотілося б звернути Вашу увагу на однойменний мультфільм, створений на основі повісті. Сюжет анімаційного проекту повністю копіює ідею твору.

У центрі подій знаходяться вже названі герої. Одного разу Гендальф заглянув в акуратний будиночок Більбо і почав розповідати про роль хоббіта в важливій подорожі, від якого залежить майбутнє всього Середзем'я. Мета авантюрного пригоди - отримання скарбів, які перебувають під вартою злого дракона Смауг. Умовивши Більбо на авантюру, Гендальф просить про допомогу інших «коротишек» - суворих гірських гномів, у яких є власні інтереси в цій пригоді. Всі разом вони відправляються до гори, яка є домівкою Смауг і «в'язницею» скарбів. Чи зможуть герої здійснити всі свої плани?

Мультік Хоббіт 1977 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*