» » Кунг-Фу Панда: Загадки сувою 2016
Кунг-Фу Панда: Загадки сувою 2016
Рік:
Країна:
Час:
23 хв.
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Родольф Геноден
В ролях:
Джек Блек, Джозеф Іззо, Джейден Ланд, Рендолл Дак Кім, Еліотт Геноден, Джеймс Хонг, Тара Макрі, Стівен Кеарін, Сет Роген, Дастін Хоффман

Кунг-Фу Панда: Загадки сувою 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Кунг-Фу Панда: Загадки сувою 2016 українською мовою

«Кунг-Фу Панда: Загадки свитка» - мультфільм про товстої панді і його пригоди. У короткометражці описуються події про те, як саме утворилася шістка найсильніших воїнів. Тигриця вже багато років навчається бойовому мистецтву у майстри Шіфу і здавалося б, здатна боротися самотужки. Одного разу, в сонячний, звичайний день на село нападає лиходій, Руша все, що бачить на своєму шляху. Убити його було під силу тільки майстру, але після виснажливих тренувань його звалила невідома хвороба. Він наказав Тигриці знайти четвірку найсильніших воїнів, про яких по всьому світу складають легенди.

Ця п'ятірка мала здолати злого ворога. Але Тигриця неправильно зрозуміла майстра і замість найсильніших воїнів привела Журавля, Мавпу, Змію і Богомола. Разом вони повинні були для початку навчитися ладити, і вже потім йти як команда на ворога. Панда як буфер завжди стояв між п'ятьма іншими борцями за справедливість, але колись це мало припинитися. Питання, як об'єднати в одну команду, між собою найсильніших зі світу фауни, якщо вони такі різні і ні як не можуть порозумітися? Одні з них меланхолійні і спокійні, інші енергійні, треті агресивні і замкнуті. Але Панда не збирається здаватися і намагається допомогти новим друзям, вирішивши цю проблему в своєму звичному дикому стилі. Тепер вони готові здолати ворога!

Мультік Кунг-Фу Панда: Загадки сувою 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*