Трансформери 1986
Рік:
1986 рік
Країна:
США, Японія
Час:
84 хв. / 01:24
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Нельсон Шин
В ролях:
Артур Бергхардт, Сьюзен Блу, Роджер С. Кармел, Майкл Белл, Джек Ейнджел, Норман Елден, Грегг Бергер, Вик Каролі, Регис Кордік, Корі Бертон
Формат:
mp4, 3gp

Трансформери 1986 дивитися онлайн

Опис фільму Трансформери 1986 українською мовою

Коли, в 1986 році, відбулася прем'єра "Трансформери" ( "The Transformers: The Movie"), світові критики пожвавилися. Ця яскрава, наповнена подіями картина не залишила нікого байдужим. І лише тому не пізнала світової слави. Оцінки критиків були неоднозначними. Хтось вважав стрічку надто жорстокою, а хтось прийшов в повний захват. Не відмовте і Ви собі в задоволенні, яке принесуть "Трансформери".

Події відбуваються на планеті демон Юнікрона, яка не припиняє ні на мить свого польоту у всесвіті. Автоботи намір продовжувати повномасштабну війну, щоб повалити старих переможців і стати на чолі. Чи втримають Десептікони Кібертрон або будуть розбиті? Бій залізних монстрів війни по істині захоплююче. Роботи-трансформери, маючи нереальні конструкції, заворожують своїми перевтіленнями. І коли здається, що бій програно, не варто забувати, що в протистоянні беруть участь машини, можливості яких не знають кордонів. Режисер Нельсон Шин подбав про кожну деталь мультфільму, що зробило його твором гідним екранів по всьому світу.

Мультік Трансформери 1986 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Трансформери 1986
Трансформери 1986
Трансформери 1986
Трансформери 1986
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*