» » Бременські розбійники 2016
Бременські розбійники 2016
Рік:
Країна:
Режисер:
Олексій Лукьянчиков
В ролях:
Андрій Тартаків, Олександр Іванов, Володимир Кошовий, Ігор Тарадайкін, Наталія Подольська, Дмитро Філімонов, Юлія Яблонська

Бременські розбійники 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Бременські розбійники 2016 українською мовою

Казкова історія, створена за мотивами старої доброї казки, повідає про горе, що трапилося в далекій країні під назвою Бремен. Одного разу два злих міністра скинули короля. До цього місто процвітало завдяки чарівному еліксиру молодості і доброти. Поки лиходії не захопили владу, загадкова субстанція, що робить людей щасливими, була абсолютно безкоштовна, і отримати її міг абсолютно будь-який бажаючий. Тепер же все зовсім інакше: речовина продається лише за великі гроші і нібито на прохання юної принцеси, від імені якої міністри керують королівством.

Найцікавіше, що ніякої мудрої правительки немає, жадібні чиновники просто придумали її. Крім того, в місті введений подушний податок, що і без того ускладнює життя людей, які тільки-тільки починають розуміти, що настають важкі часи. Проте слова новоспечених панів про те, що джерело вичерпався, тому ремені потрібно затягнути тугіше, ніхто не заперечує. Однак навіть у такому безвихідній ситуації не потрібно впадати у відчай, адже все може налагодитися у будь-який момент ... Вихід зуміють знайти Бременські розбійники - вірні друзі, які грабують багатих і віддають їх майно нужденним.

Дивитися онлайн трейлер фільму Бременські розбійники 2016 українською

Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*