» » Нові Бременські 2000
Нові Бременські 2000
Рік:
2000 рік
Країна:
Час:
56 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Олександр Горленко
В ролях:
Геннадій Гладков, Сергій Пєнкін, Надія Бабкіна, Антон Бізе, Георгій Маміконов, Сергій Мазаєв, Михайло Боярський, Леонід Серебренников, Філіп Кіркоров, Олена Кузьміна

Нові Бременські 2000 дивитися онлайн

Опис фільму Нові Бременські 2000 українською мовою

Дія мультфільму «Нові Бременські» відбувається через багато років після подій оригінальної історії. Трубадур та Принцеса так і не стали жити в палаці, у них є дорослий син, який не підозрює про знатне походження і не без пригод вчиться в музичній академії. Його дід все ще наділений королівською владою, але практично розорений, а пропащі лиходії - Отаманша і її поплічники - навпаки, живуть на широку ногу і є законними власниками банку «бяки-Буки».

Однак задовольнятися грошима Отаманша не хоче - їй потрібна влада. Заповзятлива особа пропонує Королю угоду: він бере її за дружину і робить королевою, а вона вирішує його матеріальні проблеми. Незважаючи на всі прикрощі, монарху вистачає духу відмовити розбійникам. Тоді Отаманша придумує новий план. Заручившись підтримкою Сищика, вона хоче захопити Трубадура-молодшого і змусити Короля піти на поступки за допомогою шантажу. Але Бандити не беруть до уваги друзів і батьків юнака, які підуть на все заради його порятунку.

Мультік Нові Бременські 2000 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Нові Бременські 2000
Нові Бременські 2000
Нові Бременські 2000
Нові Бременські 2000
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*