» » Нові Бременські 2000
Нові Бременські 2000
Рік:
2000 рік
Країна:
Час:
56 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Олександр Горленко
В ролях:
Геннадій Гладков, Сергій Пєнкін, Надія Бабкіна, Антон Бізе, Георгій Маміконов, Сергій Мазаєв, Михайло Боярський, Леонід Серебренников, Філіп Кіркоров, Олена Кузьміна
Формат:
mp4, 3gp

Нові Бременські 2000 дивитися онлайн

Опис фільму Нові Бременські 2000 українською мовою

Дія мультфільму «Нові Бременські» відбувається через багато років після подій оригінальної історії. Трубадур та Принцеса так і не стали жити в палаці, у них є дорослий син, який не підозрює про знатне походження і не без пригод вчиться в музичній академії. Його дід все ще наділений королівською владою, але практично розорений, а пропащі лиходії - Отаманша і її поплічники - навпаки, живуть на широку ногу і є законними власниками банку «бяки-Буки».

Однак задовольнятися грошима Отаманша не хоче - їй потрібна влада. Заповзятлива особа пропонує Королю угоду: він бере її за дружину і робить королевою, а вона вирішує його матеріальні проблеми. Незважаючи на всі прикрощі, монарху вистачає духу відмовити розбійникам. Тоді Отаманша придумує новий план. Заручившись підтримкою Сищика, вона хоче захопити Трубадура-молодшого і змусити Короля піти на поступки за допомогою шантажу. Але Бандити не беруть до уваги друзів і батьків юнака, які підуть на все заради його порятунку.

Мультік Нові Бременські 2000 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Нові Бременські 2000
Нові Бременські 2000
Нові Бременські 2000
Нові Бременські 2000
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*