» » Король Лев 3: Акуна Матата 2004
Король Лев 3: Акуна Матата 2004
HDRip
Рік:
2004 рік
Країна:
Австралія, США
Час:
77 хв. / 01:17
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Бредлі Реймонд
В ролях:
Чіч Марін, Меттью Бродерік, Джеррі Стіллер, Джулі Кавнер, Мойра Келлі, Роберт Гійом, Вупі Голдберг, Ерні Сабелла, Нейтан Лейн, Джим Каммінгс
Формат:
mp4, 3gp

Король Лев 3: Акуна Матата 2004 дивитися онлайн

Опис фільму Король Лев 3: Акуна Матата 2004 українською мовою

Багато нескінченних пригод випало на долю тварин, що живуть в савані. Нічні рики непрошених гостей, посуха, сафарі. Тим цінніше дружба між різними видами. Невгамовні Тімон і Пумба, що стали рятівниками Сімби, теж мають свою передісторію. Здавалося б, не поєднується дует сурікат і кабан, стали справжнім друзями після першої зустрічі. Тімон жив в сімействі своїх, які не люблять світло, родичів. Все їхнє життя відбувалася під землею, в риття нескінченних ходів. Кожен - був початком наступного.

Одного разу молодий сурікат не зміг побороти цікавості і захотів виглянути на поверхню, подивитися, що ж є там за товщею нарита грунту. Він різко розвернувся і прорив хід наверх. Вибравшись з норки, він озирнувся навколо. Але, за свою підприємливість, був покараний вигнанням на поверхню. Його зробили сторожовим. Він радісно почав мріяти. Захоплений думками, він не побачив, як до ходу в підземеллі підкралися гієни і атакували його одноплемінників. Ці звірі є найбільш лютими ворогами його виду. Нещасний сурікат був вигнаний назавжди. Але безжурний Тімон, недовго блукав на самоті. Він познайомився з таким же, як і він волоцюгою - диким кабаном Пумбою. Це і було початком їхньої спільної історії.

Мультік Король Лев 3: Акуна Матата 2004 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Король Лев 3: Акуна Матата 2004
Король Лев 3: Акуна Матата 2004
Король Лев 3: Акуна Матата 2004
Король Лев 3: Акуна Матата 2004
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*