» » Страж лев 2015
Страж лев 2015
Рік:
Країна:
Час:
44 хв.
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Хауї Паркінс
В ролях:
Іден Рігел, Гебріел Юніон, Джошуа Раш, Дусан Браун, Даймонд Уайт, Макс Чарльз, Ерні Сабелла, Роб Лоу, Джеймс Ерл Джонс, Аттікус Шаффер

Страж лев 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Страж лев 2015 українською мовою

У справедливого правителя Сімби і його дружини Нали народжується ще один левеня - Кіон. Він виростає не таким серйозним, як його старша сестра Кіара, і весь вільний час проводить за іграми з друзями. Поки старша сестра з іншими левами готується охороняти газелей, маленький герой тільки й робить, що дуріє. Але одного разу в ньому прокидається могутня сила, завдяки якій йому вдається врятувати свого товариша з лап гієн і показати, що він готовий виконати давнє призначення. Кіон зміг опанувати риком древніх - здатністю, яка підвладна лише обраним левам. Тепер цей безтурботний і грайливий левеня повинен швидко подорослішати, щоб очолити левову гвардію.

Кіон для охорони прайду повинен взяти на службу чотирьох найдостойніших левів: відважного, пильного, швидкого і сильного. Але юний герой вирішив піти своїм шляхом і створив гвардію з п'яти абсолютно різних тварин, при цьому деякі з них і зовсім не є хижаками. Для Кіон головне, щоб він міг довіряти їм, тому і запросив на службу своїх друзів, у вірності яких він не сумнівається. Ось тільки Сімба не дуже радий такому вчинку сина, адже, на його думку, така сумнівна команда не зможе захистити долину від численних небезпек. Незабаром Кіоні і його різношерстному загону представиться можливість проявити себе, усунувши загрозу, що насувається.

Мультік Страж лев 2015 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*