» » Кредо вбивці: Попіл 2011
Кредо вбивці: Попіл 2011
HDRip
Рік:
2011 рік
Країна:
Канада
Час:
21 хв.
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Лорен Берньє
В ролях:
П'єтро Арпеселла, Роджер Крейг Сміт, Анна Тувері, Анджела Галуппі
Формат:
mp4, 3gp

Кредо вбивці: Попіл 2011 дивитися онлайн

Опис фільму Кредо вбивці: Попіл 2011 українською мовою

Чи не перестануть дивувати любителів короткометражних мультфільмів і відеоігор канадські творці. Шанувальники знаменитої гри побачать на екрані відтворену історію улюблених прототипів «Assassin's Creed». Добро чи зло, спокій або хаос - хто переможе, дивіться в останній частині «Кредо вбивці: Попіл». Великий і знаменитий учений Еціо Аудитор вже давно переміг своїх заклятих ворогів з сімейства Борджія. На всій Італії мир і спокій, панує рівноправність і справедливість. Як і годиться поважному пенсіонеру, він насолоджується життям на своїй віддаленій віллі разом з дружиною і красунями-дочками. Але навіть такому, здавалося б, непорушного щастя приходить кінець. Одного разу в гості до глави сімейства приходить невідомий мандрівник і повідомляє, що колишеться ще мерзенне болото переможеного клану, і що на жителів країни насувається нова загроза. Попросивши допомоги і захисту, гість отримує відмову і йде ні з чим. Еціо не бере до уваги занепокоєння своїх колишніх союзників, поки справа не стосується його самого. Пізніше він розуміє, що улюбленої сім'ї загрожує пряма небезпека. Обурений і не згодний з підлим повстанням проти світу, Аудитор виходити на стежку війни з жорстокістю і злом.

Другий опис:
Це заключна глава в довгому історії появи, становлення і досягнення віку зрілості майстра - ассасина під ім'ям Еціо Аудиторові. Останні роки свого, стала розміреним, схожою на звичайне життя, Еціо провів в Тоскані. Він вирощував виноград. Із задоволенням готував вина. Займався усім тим, що люблять робити тосканці.

У нього з'явилася дружина Софія і двоє дітей. Він, з задоволенням, проводить тихі вечори в колі друзів. Безтурботні роки тривали не так довго. Одного разу за майстром послали гінця, за допомогою. Як тільки той з'явився, стало зрозумілим, що все життя - це очікування цієї зустрічі. Настав момент, коли Аудиторові треба буде виконати обов'язок ассасина. Але це ні його доля. Якби не фатальні події кількарічної давнини, в результаті яких було знищено всю його сім'я ... Всіх оголосили поза законом і її представників піддали публічної страти. Вплив трагічних подій стали визначальними. Цілих 30 років він готувався, тренувався, опановував різними видами зброї. Жив в постійній напрузі. Тому він відмовив прибульцю. Але відразу ж після цього була низка неприємностей. Далі були погрози і близьким стала загрожувати небезпека. Аудитора не залишили вибору. Він буде діяти

Мультік Кредо вбивці: Попіл 2011 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*