» » Безтолковий Вомбат 1990
Безтолковий Вомбат 1990
Рік:
1990 рік
Країна:
Час:
10 хв.
Переклад:
український, оригінал
Режисер:
Сергій Кушніров
В ролях:
Наталя Рожкова, Володимир Чигляєв
Формат:
mp4, 3gp

Безтолковий Вомбат 1990 дивитися онлайн

Опис фільму Безтолковий Вомбат 1990 українською мовою

Мультфільм Безглуздий вомбат був знятий в 1991 році. Його зняли за казкою Рут Спарк. Юний глядач познайомиться з незрозумілим звіром, якого боялися всі навколо. Але навіть незважаючи на це, звір відчайдушно шукав собі друзів ... Проте під силу чи тварині, від якого всі біжать, як від вогню, знайти собі справжніх друзів? Тих друзів, які будуть з ним спілкуватися не тому, що залякані, а через те, що зможуть розгледіти в головному герої і хороші риси?

Глядачі, які приступили дивитися онлайн Безглуздий вомбат, починають знайомитися з головним героєм. Ця тварина неймовірно великих розмірів, а віднести його до якогось з видів немає ніякої можливості. Хто ж він? Безглуздий, в химерному вбранні, звір відрізняється гострим розумом, особливою чуйністю і насправді дуже милий. Однак його величезні розміри весь час відлякують інших тварин, і як він не намагається завести дружбу хоч з кимось, у нього нічого не виходить. Тварини або сміються над ним, або просто лякаються і тікають.
Глядачі, які продовжують дивитися онлайн в якості Безглуздий вомбат, спостерігають за тим, як відчайдушно головний герой намагається знайти друга. Він вирішив, що, наслідуючи іншим, завоює їх довіру. Так, коли від страху страуси сховали голови в пісок, наш звір теж спробував це зробити, однак, зустрівшись очима під землею з незрозумілим істотою, птиці зовсім тікають. І навіть героїчний вчинок вомбата, коли він врятував усіх звірів від браконьєрів, не додав нашому герою друзів.

Як же засмутився головний герой! Від досади він присів і почав плакати. І раптом, крізь сльози, вомбат зауважив поруч маленьку чарівну мишку в красивому рожевому платтячку, яка сиділа поруч і теж гірко плакала. Вомбат поцікавився у дитини, чому вона плаче. Та попросила її не чіпати, але розповіла нашому герою, що втратила свої окуляри. Натхнений вомбат тут же кидається на пошуки пропажі! Але чи допоможе йому це завоювати довіру мишки і знайти в її особі нового друга, глядачі дізнаються, тільки якщо будуть дивитися зворушливий повчальний мультфільм до самого кінця

Мультік Безтолковий Вомбат 1990 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*