Вій 1996
Рік:
1996 рік
Країна:
Час:
19 хв.
Переклад:
український, оригінал
Режисер:
Алла Грачова
В ролях:
Наталя Сумська, Іван Кадубець, Богдан Бенюк, Василь Мазур, Євген Шах
Формат:
mp4, 3gp

Вій 1996 дивитися онлайн

Опис фільму Вій 1996 українською мовою

Завжди були люди, які вірили в потойбічні сили. Правда це чи ні вирішувати кожному, адже за довгий час існування людства так і не знайшовся мудрець, який зміг би відповісти на це питання. Мультфільм Вій 1996 року , основою якого послужило однойменний твір відомого російського письменника Миколи Гоголя, оповідає незвичайну містичну історію, яка сталася з одним з київських семінаристів Хомою.

На початку фільму ми знайомимося з двома приятелями, студентами семінарії, Халявою і Тиберієм Горобцем. Один з них згадав історію, яка нещодавно сталася з їхнім другом Хомою. У той час троє приятелів перебували на заробітках. Однієї ночі вони дуже втомилися і, заблукавши на хутір, вирішили попроситися переночувати у старій господині. Так бабуся виявилася не простий, а справжнісінькою відьмою! Якщо дивитися мультфільм Вій, то можна стати свідком того, як миловидна на вигляд жінка пізно вночі напала на Хому і що є сили підняла його вгору. Семінаристові вдалося вирватися з чіпких лап чаклунки, і він убив відьму, яка дивним чином перетворилася в красиву дівчину. Але на цьому проблеми Хоми не закінчилися. Наступного ранку по хутору розлетілася звістка, що вночі померла дочка багатого пана. Здивованого Хому викликають на прийом до багача, і там господар повідомляє, що останнім бажанням його дочки було те, щоб наш семінарист провів три ночі за молитвою. У хлопця було два виходи: погодитися і отримати значне винагороду або відмовитися, обтяжуючи себе на суворе покарання. Вибір бідного студента був очевидний.

Вже в першу ніч молитви Хома зіткнувся з магічними явищами: мертва дівчина несподівано піднялася і, як ні в чому не бувало, стала ходити по кімнаті. Семінарист не на жарт перелякався, однак вирішив не позбавляти себе можливості заробити. На другу ніч чудеса повторилися, і тоді Хома усвідомив, що дівчина і є та відьма, яку він недавно вбив. В останню ніч молитви семінарист намалював захисний коло, щоб убезпечити себе від усякої нечисті, однак у відьми теж був свій туз в рукаві. Чи зможе Хома вийти живим з небезпечного збіговиська магічних сил? Дізнатися можна, якщо Вій в хорошій якості дивитися онлайн.

Мультік Вій 1996 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*