Енеїда 1991
Рік:
1991 рік
Країна:
Час:
68 хв. / 01:08
Переклад:
український, оригінал
Режисер:
Володимир Дахно
В ролях:
Андрій Піддубенський
Формат:
mp4, 3gp

Енеїда 1991 дивитися онлайн

Опис фільму Енеїда 1991 українською мовою

Поема-бурлеск Котляревського свого часу викликала справжній фурор, прикрасивши собою не тільки українську, а й світову літературу, а тому зовсім не дивно, що сюжет її був неодноразово екранізований різними режисерами. Мультфільм Енеїда Володимира Дахна став ще однією спробою подібної інтерпретації, причому спробою досить-таки успішною: колоритні образи, фантастична підгрунтя і нотки комедії - все це буде доступно вам вже зараз!

Перш, ніж приступити дивитися онлайн в хорошій якості Енеїда, давайте спробуємо пригадати сюжет оригінального твору: так, поема Котляревського, написана ним в якості пародії на знамениті праці Вергілія і Гомера, оповідає про неймовірні пригоди козака Енея, що проживає в Троє разом зі своїми побратимами. Багаторічна війна з греками призводить до того, що легендарний місто здає позиції, а Еней вирушає на пошуки нової Батьківщини, і це подорож обернеться для нашого героя самими непередбачуваними обставинами.
Низка дивних, непояснених ситуацій очікує Енея на його звивистому шляху - належить йому пережити і гнів богині Юнони, і жахи загробного світу, і підступи підступних ворогів. Але Еней наполегливо слід поставленим цілям - кадр за кадром борознить герой простори океану, невпинно виглядаючи затишне місце, де міг би зійти він на берег і побудувати славне місто - Римську Січ ...
Чи буде успішним подорож Енея? З якими неординарними персонажами належить йому зустрітися і які небезпеки подолати? Чи знайде відважний козак нову Батьківщину для себе і своїх друзів? Давайте дізнаватися всі відповіді просто на нашому порталі, приступивши дивитися онлайн Енеїда!

Історія, знайома з дитинства, тепер доступна в барвистому анімаційному форматі - і такий варіант неодмінно припаде до смаку широкому загалу, адже він здасться цікавим як дітям, так і дорослим. Ми з цікавістю стежити за пригодами міфічних героїв, до того ж вони, як і в оригінальному оповіданні, не вимовляють свої промови - всі деталі фантастичною поеми описуються від імені незримого автора, яким цього разу виступив талановитий драматург Андрій Подубинський.

Мультік Енеїда 1991 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*