» » Як Петрик П'яточкiн слоникiв рахував 1984
Як Петрик П'яточкiн слоникiв рахував 1984
Рік:
1984 рік
Країна:
Час:
10 хв.
Переклад:
український, оригінал
Режисер:
Олександр Вікен
В ролях:
Наталя Рожкова
Формат:
mp4, 3gp

Як Петрик П'яточкiн слоникiв рахував 1984 дивитися онлайн

Опис фільму Як Петрик П'яточкiн слоникiв рахував 1984 українською мовою

Як складно іноді доводиться батькам справлятися з маленькими дітками. Адже в юному віці малюки сповнені енергії, їм хочеться пізнати весь світ. Радянський короткометражний мультфільм Як Петрик П'яточкін слоників рахував розповідає захоплюючу історію про самого непосидючого рудого шибеника, який ні на хвилину не міг заспокоїтися, ніж доставляв багато клопоту як батькам, так і виховательці в дитячому садку.

Щоранку мама з татом відводили пустуна в садок. Звичайно ж, дорога ніколи не обходилась без пригод: то Петрик забруднить чужий одяг, то влізе в велику калюжу, а то і зовсім спробує заговорити з величезним бульдогом. Батьки рудого непосиди з полегшенням зітхали, як тільки їх невгамовне чадо переступало поріг дитячого садка. Тепер справлятися з бешкетником доводилося милій виховательці. А це ой як було нелегко! Як відомо, поганий приклад заразливий. Якщо дивитися онлайн Як Петрик П'яточкін слоників рахував, то можна побачити, що інші діти, побачивши Петрика тут же оживали і починали пустувати разом з ним. За лічені хвилини доглянута територія садка перетворювалася в розгромлений вулик, а діти на чолі з нашим пустуном носилися з боку в бік, зносячи все на своєму шляху. Коли настав час післяобіднього відпочинку, бідна вихователька ніяк не могла порахувати малюків. Сяк-так зумівши впоратися з нелегким завданням, вона поклала втомлених хлопців по ліжечок, і ті відразу заснули міцним сном. Один тільки Петрик ніяк не міг відправитися в світ сновидінь.
Втомлена від постійних витівок головного героя вихователька порадила йому порахувати слоників до десяти. Петрику сподобалася ця ідея, і він все-таки заснув. У своєму дивовижному сновидінні хлопчик перемістився на дитячий майданчик, яка перебувала на невеликому острові. На дивовижною майданчику бігали десятки різнокольорових слоників, а заводієм всій компанії було нестримне коричневе слоненя, яке своєю поведінкою дуже нагадувало Петрику самого себе. Як же порахувати непосидючих слоненят? Чи зможе наш герой впоратися з таким важким завданням? Дізнатися це можна, якщо подтвитися Як Петрик П'яточкін слоників рахував онлайн.

Мультік Як Петрик П'яточкiн слоникiв рахував 1984 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*