Капітошка 1980
Рік:
1980 рік
Країна:
Час:
9 хв.
Переклад:
український, оригінал
Режисер:
Борис Храневич
В ролях:
А. Ігнатенко, Богдан Бенюк, Е. Слободяник
Формат:
mp4, 3gp

Капітошка 1980 дивитися онлайн

Опис фільму Капітошка 1980 українською мовою

Жив-був на світі злий і безжалісний сірий вовк ... Вірніше, не зовсім вовк, а маленьке вовченя. І був він якраз добрий, ввічливий і милий. Але йому дуже хотілося стати справжнім вовком, таким, щоб все при вигляді його тремтіли. Вовченя навіть книгу спеціальну читало, навчався жах наводити. І, звичайно, коли хтось у дворі почав шуміти і заважав йому вчитися, малюк вирішив проявити свою вовчу натуру і провчити хулігана ... Так вовчик і познайомився з дивовижним істотою - Капітошкою.

Мультфільм Капітошка був створений за сценарієм дитячої письменниці Наталії Гузевої і увійшов в «Золоту колекцію радянських мультфільмів 1943-1991 років». Ключовий герой сюжету має зовсім незвичайну природу - це крапля Капітошка, що з'явилася після минулого літнього дощу. Такий особливий образ моментально привертає увагу дитини. Крім того, Капітошка приваблює своєю надзвичайною веселістю: він перекочується по галявинках, з легкістю перестрибує з куща на кущ, пірнає в калюжі. Загалом, робить все те, що так люблять робити діти, і з такою ж невичерпною енергією. Такий герой як ніхто близький малюкам, тому вони із задоволенням будуть дивитися онлайн мультфільм Капітошка. Ще одна гідна відмінна риса цього мультфільму - віршований текст і чудова музика. Персонажі говорять співуче, а головний герой часто саме співає. Музику до мультфільму написав український композитор Г. Сасько, автор циклу п'єс для дітей «Мозаїка».

Слід зауважити, що мультфільм Капітошка був випущений в 1980 році студією Київнаукфільм відразу на двох мовах - російською та українською. Цей мультик озвучений народним артистом України Богданом Бенюком. Тому дивитися онлайн в хорошій якості мультфільм Капітошка зможе ще більша аудиторія маленьких глядачів. Це добра і повчальна історія про дружбу, відданості і безтурботне дитинство.

Мультік Капітошка 1980 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*