Літачки 2013
Рік:
Країна:
Час:
91 хв. / 01:31
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Клей Холл
В ролях:
Тері Хетчер, Седрік «Развлекатель», Пріянка Чопра, Джон Кліз, Роджер Крейг Сміт, Дейн Кук, Джулія Луїс-Дрейфус, Карлос Аласракі, Стейсі Кіч, Бред Геррет

Літачки 2013 дивитися онлайн

Опис фільму Літачки 2013 українською мовою

Високо в небі літають справжні «орли»! Але Дасті не відноситься до їх загону. Народившись літаком, він не зміг подолати головний бар'єр свого страху: досягати захмарних далей. Вся округа знає про це і потішається над ним. А герой знаходить розраду за роботою. Він дбайливо розпорошує сільськогосподарські ділянки невеликого містечка, радіючи, що хоча б чимось може бути корисний. Коли Дасті дізнається про майбутній гонці в небесах, його охоплює трепетне хвилювання. Чого він чекає? Він же молодий і швидкий, спритний і прекрасний! Стоп. Ні, ці ігри не для таких боягузів.

Розчарований літачок збирається повернути назад, повернувшись до прямих обов'язків поливальника, але доля не дає йому пропустити свій «щасливий квиток». Дасті потрапляє в десятку кращих претендентів. Тепер йому потрібно натиснути і кинутися з ентузіазмом в стрімку воронку змагань. Зараз йому так потрібна підтримка Шкіпера, який навчив хлопця військовим хитрощам і допоміг впоратися з особистими комплексами. Літак-ветеран впевнений в успіху героя, його насторожує лише підлість чинного чемпіона. Він вже точно знає, на що здатний підступний Ріпслінгер, щоб здобути перемогу, нехай навіть проти правил.

Мультік Літачки 2013 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Літачки 2013
Літачки 2013
Літачки 2013
Літачки 2013
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*