» » Як козаки в футбол грали 1970
Як козаки в футбол грали 1970
Рік:
1970 рік
Країна:
Час:
19 хв.
Переклад:
український, оригінал
Режисер:
Володимир Дахно
Формат:
mp4, 3gp

Як козаки в футбол грали 1970 дивитися онлайн

Опис фільму Як козаки в футбол грали 1970 українською мовою

Мультиплікаційний фільм «Як козаки в футбол грали», є однією з перших спільних робіт радянського режисера Володимира Дахна і сценариста Володимира Капустяна, на базі української кіностудії «Київнаукфільм». Сюжет закручується навколо запорізької козачої станиці. Три друга-козака, Грай, Око і Тур, пропонують своїм співвітчизникам взяти участь в першості з футболу серед команд з різних країн і епох. Провівши кілька тренувальних матчів серед своїх товаришів і відібравши з них кращих футболістів, вони дружною командою від Запорізької Січі відправляються в довгу подорож на захід.

Першими суперниками козаків стають німецькі лицарі, тактика яких передбачає постійне напад бойовим клином - свинею. Козаки спочатку програють, не в силах впоратися з залізними рицарями, але потім хитрістю і кмітливістю, відшукують слабке місце супротивника і перемагають. Наступні змагання переносять козаків в 17 століття, до двору французького короля, де на футбольному полі їм протистоять спритні мушкетери. І тут козаків виручає кмітливість і жвавий розум. Розгромивши противника в рахунку, команда запорізьких козаків вирушає на фінальне змагання в дощову Англію.

Родина футболу зустрічає гостей величезними калюжами на футбольному полі. Козаки не звикли грати в таку погоду, на відміну від англійських джентльменів, які граючи забивають в їх ворота один гол за іншим. Але варто погоді змінитися, в результаті попадання меча в дощова хмара, як ситуація на полі різко змінюється в бік головних героїв. Козаки з тріумфом повертаються на батьківщину, з величезним золотим кубком переможців футбольних змагань і радісно відзначають перемогу за вечерею з друзями.

Мультік Як козаки в футбол грали 1970 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало

Как казаки в футбол играли

Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*