» » Як козаки сіль купували 1975
Як козаки сіль купували 1975
Рік:
1975 рік
Країна:
Час:
10 хв.
Переклад:
український, оригінал
Режисер:
Володимир Дахно
Формат:
mp4, 3gp

Як козаки сіль купували 1975 дивитися онлайн

Опис фільму Як козаки сіль купували 1975 українською мовою

Мультфільм «Як козаки сіль купували», є найкоротшою частиною багатосерійного мальованого фільму про життя трьох запорізьких козаків, створеного на базі Української кіностудії «Київнаукфільм» в 1975 році, під керівництвом відомого радянського режисера Володимира Дахна. Сюжет мультиплікаційної серії закручується навколо трьох козаків, граялі, Око і Тур, які зваривши великий казанок борщу не знайшли в коморі солі і негайно вирушили на її пошуки, адже який без солі борщ?

Прибувши на ярмарок, друзі відразу ж спрямовуються до чумаків, які торгують сіллю. Але в ту ж мить з'ясовується, що вся сіль викрадена Злим Паном ще по дорозі чумаків на торжище. Три веселих козака не можуть спустити такий злочин Злого Пану: осідлавши коней, вони відправляються в вказане чумаками місце, щоб повернути сіль її повноправним власникам. Приїхавши до лігва Злого Пана, козаки відразу виявляють мішки солі. Дочекавшись, поки Пан і його бандитська кліка заснуть п'яним сном, козаки безшумно виводять за околицю віз з сіллю, в яку запряжені три вола, і трохи пожартувавши над розбійником, скоро відправляються в зворотний шлях.

Прокинувшись і виявивши пропажу, Злий Пан і його банда тут же відправляються в слід за козаками. Гучна погоня з перестрілками і хитрими пастками нічого не приносить Злого Пану крім первинних в промежині штанів. Три бравих козака граючи розправляються з бандитами і переможцями в'їжджають в ворота ярмарки. З повагою передавши чумакам викрадену у них сіль і віз з волами, вони отримують в подяку від старців пуд солі і низький уклін, після чого відправляються додому, солити наваристий борщ. Ми радимо Вам дивитися Як козаки сіль купували онлайн безкоштовно в хорошій якості.

Мультік Як козаки сіль купували 1975 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало

Как казаки соль покупали

Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*