» » Як козаки олімпійцями стали 1978
Як козаки олімпійцями стали 1978
Рік:
1978 рік
Країна:
Час:
18 хв.
Переклад:
український, оригінал
Режисер:
Володимир Дахно
Формат:
mp4, 3gp

Як козаки олімпійцями стали 1978 дивитися онлайн

Опис фільму Як козаки олімпійцями стали 1978 українською мовою

Ціла серія мультиплікаційних фільмів розповідає про пригоди кумедних Казаков, які постійно потрапляють в якісь переробки і веселі ситуації. Черговий сюжет розповідає про Олімпійські ігри, де довелося взяти участь невгамовним персонажам, щоб засмутити злісні плани Марса, бога війни. Головні герої, як зазвичай, це три нерозлучних друзів. Забавні козаки з абсолютно різними характерами. Один з них дуже сором'язливий і сентиментальний. Він часто задумливий і нерішучий. Інший козак дуже хитрий і завжди приймає самі здорові рішення. А останній персонаж ніколи не розлучається зі своєю гарматою і є самим влучним стрільцем серед друзів, тому навіть отримав прізвисько Око.

І ось поки ще нічого не підозрюють козаки розмістилися на затишному горбочку погрітися на сонечку, а заодно і підкріпитися. Вони розвели багаття і стали варити густу і ароматну юшку. А в цей час на горі Олімп мирно сплячий Зевс прокинувся від жахливого шуму і, виглянувши у вікно, побачив що невгамовний Марс знову затіяв бойові битви. Не міг бог війни довго сидіти без пригод. Йому хотілося споглядати божевільні сутички, спостерігати, як люди знищують один одного в бойових поєдинках.

А літній Зевсу хотілося просто спокійно виспатися. Але безперервні крики не давали йому спокою. Довго намагався він перешкодити Марсу, сіяти ворожнечу між людьми, але нічого не виходило. І тоді йому прийшла в голову чудова думка. Якщо людям так подобається боротися і боротися один з одним, можна провести мирні Олімпійські ігри. І кожен зможе показати свою силу і спритність, не завдаючи шкоди іншому. І, звичайно, відважні і веселі козаки не могла пропустити таку подію. Вони теж стали готуватися до змагань. Ну, а Марсу природно така ідея не припала до душі. Він всіляко намагається перешкодити проведенню Олімпійських ігор. Ми радимо Вам дивитися Як козаки олімпійцями стали онлайн безкоштовно в хорошій якості.

Мультік Як козаки олімпійцями стали 1978 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало

Как казаки олимпийцами стали

Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*