» » Як козаки мушкетерам допомагали 1979
Як козаки мушкетерам допомагали 1979
Рік:
1979 рік
Країна:
Час:
18 хв.
Переклад:
український, оригінал
Режисер:
Володимир Дахно
Формат:
mp4, 3gp

Як козаки мушкетерам допомагали 1979 дивитися онлайн

Опис фільму Як козаки мушкетерам допомагали 1979 українською мовою

Сюжет мультиплікаційного фільму «Як козаки мушкетерам допомагали», знятого на Українській кіностудії «Київнаукфільм» в 1979 році, відомим радянським режисером Володимиром Дахно, відсилає глядачів до роману Олександра Дюма старшого «Три мушкетери». Вибір другорядних героїв не випадковий, адже цей цикл романів довгий час був бестселером на книжкових прилавках всього Радянського Союзу, і тому ідея поєднати в одному фільмі улюблених книжкових героїв з харизматичними козаками була на ура зустрінута як дитячої, так і дорослої аудиторією. Історія в мультфільмі починається при французькому дворі, де голландський принц, племінник французької королеви Анни Австрійської, без пам'яті закохується в перську принцесу і просить чотирьох мушкетерів доставити їй свої знаки любові.

Щосили мушкетерам намагається перешкодити підступний кардинал Решелье, і йому це майже вдається. У гонитві по морю, мушкетери намагаються сховатися від переслідування на килимі-літаку, але гвардійці кардинала збивають їх літальний апарат прямо над пагорбом козаків. Козаки знайомляться з іноземними гостями, виявивши цікава схожість: мушкетери і козаки схожі не тільки за характером, але і зовні - Грай на Атоса і д'Артаньяна, Око на Араміса, а Тур на Партос. Шлях до Персії вони продовжують разом. Спритно обійшовши всі пастки кардинала, друзі добираються до Перської палацу і отримують відповідь від принцеси для голландського принца.

Зворотний шлях не менш складний, адже кардинал Решелье всерйоз задумав одружити принца на своїй племінниці. Але всі його спроби перешкодити мушкетерам і козакам виявляються марними, і відповідь перської принцеси благополучно доходить до французького двору. Ми радимо Вам дивитися Як козаки мушкетерам допомагали онлайн безкоштовно в хорошій якості.

Мультік Як козаки мушкетерам допомагали 1979 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало

Как казаки мушкетерам помогали

Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*