» » Як козаки на весіллі гуляли 1984
Як козаки на весіллі гуляли 1984
Рік:
1984 рік
Країна:
Час:
20 хв.
Переклад:
український, оригінал
Режисер:
Володимир Дахно
Формат:
mp4, 3gp

Як козаки на весіллі гуляли 1984 дивитися онлайн

Опис фільму Як козаки на весіллі гуляли 1984 українською мовою

Сюжет серії мультиплікаційного фільму «Як козаки на весіллі гуляли» заснований на повісті Миколи Васильовича Гоголя «Вечори на хуторі близь Диканьки». Двоє з козаків, Грай та Око, влаштували своє особисте життя. Одружилися, завели своє міцне господарство. Бачачи щастя друзів Тур, найміцніший з козаків, засумував і відчув себе самотнім. Так у важких думах йшов він через село поки не зустрів чудову темноволосу дівчину - і тут же закохався. Щоб підкорити кохану, він пообіцяв роздобути їй нові червоні чобітки і відразу ж відправився на пошуки. На шляху йому зустрівся придорожній камінь, який вказував на шлях до ярмарку. Туди-то Тур і попрямував.

На наступний день, виявивши пропажу одного, козаки вирушили на його пошуки. У сутінках діставшись до того ж придорожнього каменю, вони побачили на шляху лихих істот і пішли за ними. Лісовики, чорти, вовкулаки все поспішали до корчми біля річки, і козаки пішли слідом за ними. Зачаївшись під вікном, Око і Грай побачили бенкет різної нечесті, очолював який старий Чорт. Чорти і відьми навперебій хвалилися тим, як і кого мучили своїми підступами. У тому числі і господар корчми, який повідав старому Він зазначив межу про те, як напоїв козака сонної брагою і сховав у підвалі.

Старий Чорт побажав побачити козака своїми очима. Здивувавшись силі і чесності Тура, нечисть вирішила заволодіє його душею, запропонувавши в обмін ті самі червоні чобітки, за якими козак відправився на ярмарок. Друзі зрозуміли, що пора рятувати товариша і вбравшись в простирадло прикинулися смертю, що явилася на свято нечесті, ніж сильно всіх налякали. Скориставшись сум'яттям, троє козаків розправилися з усіма чортами і відьмами і благополучно повернулися додому. Ми радимо Вам дивитися Як козаки на весіллі гуляли онлайн безкоштовно в хорошій якості.

Мультік Як козаки на весіллі гуляли 1984 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало

Как казаки на свадьбе гуляли

Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*