» » Як козаки інопланетян зустрічали 1987
Як козаки інопланетян зустрічали 1987
Рік:
1987 рік
Країна:
Час:
18 хв.
Переклад:
український, оригінал
Режисер:
Володимир Дахно
Формат:
mp4, 3gp

Як козаки інопланетян зустрічали 1987 дивитися онлайн

Опис фільму Як козаки інопланетян зустрічали 1987 українською мовою

Продовження мультиплікаційного серіалу про трьох козаків, що вийшло в 1987 році, набуло великого схвалення глядачів, що було відзначено кількома нагородами кінофестивалів. «Як козаки інопланетян зустрічали» - ця сама фантазійна частина з саги про запорізьких козаків. Крім беззмінного режисера серії Володимира Дахна над нею працювала ціла команда сценаристів. Сюжет серії розгортається навколо аварійної посадки інопланетного корабля прямо на козачий казанок.

Гості з іншої галактики, пародійно схожі на самих головних героїв, зазнали катастрофи в результаті витоку масла і тепер не зможуть повернутися додому, поки не знайдуть його замінник на землі. Запорізькі козаки з радістю погоджуються допомогти зелений человечкам, але ні соняшникова, ні кукурудзяна олія їм не підходить. Тоді, розгорнувши карту, козаки вирішують зробити подорож по світу в пошуках підходящого замінника. Найближчою точкою на карті виявляється Болгарія, в відома своїм рожевим маслом. Рожеве масло інопланетянам не підходить, але зате козаки з гостями з іншого всесвіту рятують Болгарію від ворожої атаки генуезців. Потім друзі і бойові товариші відправляються в Рим, щоб роздобути оливкова олія. Над Римом висить хмара чорного диму, зелені чоловічки допомагають римлянам протягнути водопровід до лазень і нужда в спалюванні дров відпадає. За це вдячні громадяни дарують друзям оливкова олія, але і воно не підходить для літаючої тарілки.

Остання можливість - ананасове масло з африканських берегів, що доставляється в Іспанію. Дивом не потрапивши на вогнище інквізиції, козакам і зеленим чоловічкам вдається добути і це масло, але мотор інопланетного корабля знову не заводиться. Засмучені друзі повертаються на батьківщину. Але раптом, колесо воза на якій вони тримають зворотний шлях починає скрипіти і козак Око спускається, щоб змастити його дьогтем. Інопланетяни намагаються застосувати дьоготь замість масла в своєму кораблі, і він підходить! На прощання інопланетні гості дарують козакам пам'ятні подарунки: запальничку, статоскоп і бур. Ми радимо Вам дивитися Як козаки інопланетян зустрічали онлайн безкоштовно в хорошій якості.

Мультік Як козаки інопланетян зустрічали 1987 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало

Как казаки инопланетян встречали

Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*