» » Як козаки в хокей грали 1995
Як козаки в хокей грали 1995
Рік:
1995 рік
Країна:
Час:
18 хв.
Переклад:
український, оригінал
Режисер:
Володимир Дахно, Тадеуш Павленко
Формат:
mp4, 3gp

Як козаки в хокей грали 1995 дивитися онлайн

Опис фільму Як козаки в хокей грали 1995 українською мовою

Живуть в одному хуторі всім давно відомі і улюблені три товариша козака. Багато років минуло з тих пір, як вони мандрували по землі в пошуках різних пригод. Постійно потрапляли в якісь халепи, кумедні ситуації, але завжди їм вдавалося вийти з них переможцями. Тепер же запорізькі козаки обзавелися сім'ями, народилися у них маленькі діти і головне завдання стала виховати з них справжніх козаків. Таких же сміливих, відважних і мужніх, як і самі.

Мирно протікають дні. Дружини готують смачні юшки. Кожна дитина по черзі допомагає матері поратися по господарству. Топить піч, прибирає в хаті і так далі. А решта братися поки займаються з батьком і намагаються стати справжніми воїнами, готові в будь-яку хвилину стати на захист своєї Батьківщини. Але хоч і постаріли запорізькі козаки, а пригоди їх все також залучають. Не хочеться їм просто так просиджувати в своєму селі. І тоді одному з них приходить в голову думка битися в хокей з відомої канадської командою. Дуже хочеться їм прославитися і стати відомими чемпіонами. Щоб написали про них в газеті і обов'язково сфотографували і помістили знімки на перші шпальти. Мета поставлена, залишилося тільки підготувати місце, де будуть проходити змагання. Козаки знайшли підходящу площадку і зайнялися будівництвом стадіону.

Цікаво стало дітям, що ж затіяли їхні батьки на цей раз. Пристали з розпитуваннями, а коли дізналися, зраділи і стали дружно допомагати. Одні пиляли, інші стругали і дуже скоро була підготовлена ​​необхідна екіпіровка. Адже яка гра в хокей може проходити без справжніх ключок. Але не обійшлося тут і без підступів лиходіїв. Незабаром з'являються пірати, яким обов'язково захочеться порушити плани запорізьких козаків. Злісна зграя на чолі зі своїм отаманом вже розробили черговий стратегічний план. Ми радимо Вам дивитися Як козаки в хокей грали онлайн безкоштовно в хорошій якості.

Мультік Як козаки в хокей грали 1995 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало

Как казаки в хоккей играли

Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*