» » Книга джунглів 1967
Книга джунглів 1967
Рік:
1967 рік
Країна:
Час:
78 хв. / 01:18
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Вольфганг Райтерман
В ролях:
Себастьян Кабот, Чад Стюарт, Стерлінг Холлоуей, Луї Прима, Клінт Ховард, Верна Фелтон, Джордж Сендерс, Брюс Рейтерман, Філ Харріс, Дж. Пет О'Меллі

Книга джунглів 1967 дивитися онлайн

Опис фільму Книга джунглів 1967 українською мовою

Мультфільм "Книга джунглів" ( "The Jungle Book") - остання особиста робота великого мультиплікатора Уолта Діснея. Складно знайти людину, яка не знайома з історією про хлопчика Мауглі, який виріс у вовчій зграї. Серед безлічі екранізацій класичних оповідань Редьярда Кіплінга "Книга джунглів" вирізняється своєю музикальністю - це навіть скоріше дитячий мюзикл, ніж мультфільм. Пісень в мультфільмі величезна кількість, всі вони яскраві і запам'ятовуються, особливо в оригінальному виконанні. Саме тому він перш за все сподобається дошкільнятам - а також чудово промальовані персонажами, динамічним сюжетом і добрим гумором.

Більш дорослому глядачеві, особливо знайомому з оригінальним твором, цього швидше за все виявиться недостатньо: дана екранізація практично не зачіпає багатьох серйозних тем, обмежившись лише пригодами. Незважаючи на це, картина є визнаною класикою жанру і рекомендована до сімейного перегляду. Як і багато інших фільмів студії Діснея, цей мультфільм наповнений добротою, вчить дружбі і сміливості - якостям, корисним в будь-якому віці.

Мультік Книга джунглів 1967 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Книга джунглів 1967
Книга джунглів 1967
Книга джунглів 1967
Книга джунглів 1967
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*