» » Смішарики: Легенда про золотого дракона 2016
Смішарики: Легенда про золотого дракона 2016
Рік:
Країна:
Час:
01:25
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Денис Чернов
В ролях:
Михайло Черняк, Гарік Харламов, Вадим Бочанов, Антон Виноградов, Дмитро Нагієв, Сергій Мардарь, Володимир Маслаков, Володимир Постніков, Світлана Письмиченко, Олена Шульман

Смішарики: Легенда про золотого дракона 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Смішарики: Легенда про золотого дракона 2016 українською мовою

Продовження неймовірних і веселих пригод забавних смішариків, що вже давно полюбилися дітлахам. Цього разу наші герої відправляються в подорож на літальному апараті сконструйованому Лосяш. Боязкий і полохливий Бараш, якому не до душі усілякі пригоди і авантюри, вирішує випробувати на собі дію «улучшайзера», чергового винаходу Лосяша, щоб стати сміливим і рішучим, що поборов в собі страхи, що засіли глибоко в душі. Але замість цього «улучшайзер» перетворює нещасного Бараша в гусеницю. І якщо раніше в світі було хоч щось, чого Бараш не боявся, то тепер, ставши крихітною Гусеничкою, наш герой став лякатися будь-якого шереху.

Пролітаючи над дикими джунглями, літальний апарат, на якому були друзі, зазнає аварії. На щастя ніхто з них не постраждав, і тепер наших героїв чекають захоплюючі пригоди, зустріч з недружніми тубільцями, які повідають їм «Легенду про золотого дракона», а також знайомство з укомплектованими за останнім словом техніки розкрадачами гробниць Ларою і Дизелем.

Мультік Смішарики: Легенда про золотого дракона 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*