Еволюція 2015
Рік:
Країна:
Час:
01:41
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Джамель Деббуз
В ролях:
Джамель Деббуз, Наталі Холмс, Жоржетт Кала-Лобе, Патріс Тібо, Мелісса Терьо, Едріан Антуан, Крістіан Ек, Юсеф Хаджді, Аріє Ельмалі

Еволюція 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Еволюція 2015 українською мовою

Еволюція є французьким анімаційним мультфільмом. Події розгортаються в часи первісних людей і мамонтів, коли людству не було відомо поняття цивілізація. Головний герой - Едік. Зрозуміти хто він чи то мавпочка, чи то людина складно. Швидше щось середнє між ними. Він має людську подобу, але пересувається на чотирьох ногах, немов собака. Едік живе у своє задоволення не замислюючись про існування інших людей на планеті. Його цілком влаштовує його спосіб життя, але до певного моменту.

Місцем проживання Едіка є Саванна, де просто кишать дикі тварини і хижаки. Одного разу наш головний герой заліз на велике дерево і з якихось причин впав з нього. Внаслідок падіння він пошкодив одну з рук, яка йому служила ногою. Тепер Едіку доведеться не тільки вчиться крокувати на своїх двох ногах не застосовуючи руки, але й виживати серед диких тварин вже в новому образі. Його чекають неймовірні зустрічі та події, які робили мультик ще смішніше. Фільм Pourquoi jai pas mange mon pere 2015 насичений безліччю смішних моментів, здатних розвеселити. Переглянути мультфільм можна на нашому сайті, що пропонує дивитися фільми онлайн.

Мультік Еволюція 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*