Злидні 2017
Рік:
2017 рік
Країна:
Режисер:
Сергій Гордєєв, Степан Коваль, Олена Чернова
Формат:
mp4, 3gp

Злидні 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Злидні 2017 українською мовою

Дивовижний, барвистий і захоплюючий збірник мультфільмів 2017 року порадує як маленького телеглядача, так і дорослих людей. Кілька повчальних, мудрих і веселих історій, в основі яких лежать народні казки, сповнені надзвичайними персонажами і говорять тваринами.
У збірник увійшли наступні казки:

 • Злидні. Петро і Марфа жили радісним, щасливим життям. Але в один прекрасний момент в їх оселі все змінилося з приходом Злиднів, які стали всіляко псувати існування господарям. Таке положення речей нескінченно радувало заздрісного сусіда головних героїв. Одного разу Петро зумів переловити капості. Він сховав їх у величезний скляний бутель, який негайно відніс на болото.
 • Лисиця-Сирота. Байка про те, як лисиця вирішила підставити ведмедя. Вона вкрала у нього, зайця, вовка та півня всі запаси масла і заявила, що це зробив невинний мишко.
 • Як пан конем був. Недобра, зла людина, що страждає жадібністю і самозакоханістю в силу чарівних метаморфоз раптово усвідомлює багато чого в житті.
 • Розумна донька. У дурного, але вкрай чесного чоловіка по імені Кузьма виявилася неймовірно розумна маленька дочка. Своїм розумом вона поклала на лопатки самого царя.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн трейлер фільму Злидні 2017 українською

 • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*