» » Сталевий алхімік 2017
Сталевий алхімік 2017
Рік:
2017 рік
Країна:
Японія
Режисер:
Фуміхіко Сорі
В ролях:
Ресуке Ямада, Цубаса Хонда, Тацуо Дін Фудзіока, Рюта Сато, Місако Рембуцу, Е Ойдзумі, Кендзіро Ішімару, Ясуко Мацуюкі, Шінджі Утіяма, Каната Хонго
Формат:
mp4, 3gp

Сталевий алхімік 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Сталевий алхімік 2017 українською мовою

У центрі захоплюючих подій виявляються брати Элрики – Альфонс і Едвард. Талановиті та винахідливі підлітки живуть у дивовижній країні під назвою Аместріс і дуже захоплюються алхімією, яка дуже популярна в цих краях. Одного разу хлопці вирішують зробити вкрай небезпечний заборонений ритуал, до якого вони виявилися зовсім не готові. Не маючи належних знань і навичок, брати спробували повернути до життя загиблу маму, переступивши один з найголовніших законів алхімії. Цей вчинок їм дуже дорого обійшовся: Едвард позбувся лівої ноги, а молодший брат взагалі мало не загинув, його вдалося врятувати лише в останній момент. Ціною правої руки старшому вдалося зберегти душу Альфонса і прикріпити їй до залізним збруї шляхом нанесення спеціальної кривавої друку.

Після таких нерадісних метаморфоз – старший, позбувся руки і ноги, змушений був замінити відсутні кінцівки автоброней, а молодший і зовсім перетворився в мовець обладунок – наші герої вирішили відправитися в столицю, щоб стати професійними алхіміками. Спалюється почуттям провини, Едвард дає Альфонсу клятву у що б то не стало відшукати спосіб, який допоможе повернути йому колишнє тіло.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн трейлер фільму Сталевий алхімік 2017 українською

  • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*