» » Вартовий Місяця 2014
Вартовий Місяця 2014
HDRip
Рік:
2014 рік
Країна:
Час:
01:25
Переклад:
український, дубляж
Режисер:
Олександр Ебоян, Бенуа Філіппон
В ролях:
Деміен Буассо, Шафік Ахмад, Федір Аткін, Майкл Грегоріо, Омар Сі, Еммануель Кюртіль, Шеннон Арчі, Джошуа Дж. Баллард, Ізіа Іжлен, Бенуа Аллеманов
Формат:
mp4, 3gp

Вартовий Місяця 2014 дивитися онлайн

Опис фільму Вартовий Місяця 2014 українською мовою

На штучно створеної планеті жителі-вчені створили власне Сонце, яке практично таке ж, як на Землі. Для ще більшої переконливості реального світу інженери спроектували Місяць. Керівництво планети вирішило призначити юного, але здатного фавна для охорони їх супутника. Йому дали наставника, який повинен навчити Мьюна роботі з небесними світилами, його обов'язком стає контроль над сходом і заходом Місяця і Сонця. Впоравшись на «відмінно» з теорією, юний персонаж переходить до практики.

Задоволений своїм новим статусом доглядача небесних тіл, Мьюн з ентузіазмом приступає до роботи. На фавна сподіваються всі жителі держави, але він не справляється зі своїм завданням і втрачає Місяць серед інших механізмів. Через його поганий пильності в країні починаються природні катаклізми, все відбувається в зворотному порядку, на вулицях панує хаос, тому що люди не контролюють себе. Погіршується стан здоров'я громадян, їх свідомість затьмарюється, і вони перестають вести себе адекватно. Скориставшись моментом, коли всі перебувають в паніці, король підземелля вирішує викрасти Сонце, і вся планета виявляється у темряві. Хранитель місяця відчуває себе винуватим і вирішується на порятунок своєї країни. Він бере з собою двох друзів, і разом вони відправляються в підземний світ в пошуках небесного світила.

Фільми 2014 онлайн

Мультік Вартовий Місяця 2014 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер

Хранитель Луны

Вартовий Місяця 2014
Вартовий Місяця 2014
Вартовий Місяця 2014
Вартовий Місяця 2014
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*