» » Три богатирі: Хід конем 2014
Три богатирі: Хід конем 2014
Рік:
Країна:
Час:
01:14
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Костянтин Феоктистов
В ролях:
Сергій Маковецький, Дмитро Нагієв, Олег Куликович, Гоша Куценко, Дмитро Висоцький, Лія Медведєва, Валерій Соловйов, Анатолій Петров, Дмитро Биковський-Ромашов, Наргиз Закірова

Три богатирі: Хід конем 2014 дивитися онлайн

Опис фільму Три богатирі: Хід конем 2014 українською мовою

Мультфільм за традицією наповнений іскрометними жартами, добрим гумором і захоплюючими пригодами. По Києву біжить нарікання - стало відомо, що бояри вирішили захопити міську казну і повалити світлого Князя. Не минає і дня, як чутки стають реальністю - правитель схоплений і кинутий до в'язниці, а до влади прийшли підступні палацові інтригани.

Вибратися з полону князю допомагає улюблений усіма глядачами персонаж - начитаний кінь Юлій. Разом колишні бранці вирішують звернутися за допомогою до останньої надії, оплоту народу київського, до трьох богатирів. Всі друзі зустрічаються разом, їм має бути нове цікаве подорож, метою якого стає повалення з трону узурпаторів. Кожен з героїв пройде через цікаві випробування. Юлій, наприклад, зустрінеться з двома молодиками, яким він ще з минулого мультфільму повинен власну шкуру. Все це і багато іншого Ви зможете побачити в цій захоплюючій історії.

Мультік Три богатирі: Хід конем 2014 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Три богатирі: Хід конем 2014
Три богатирі: Хід конем 2014
Три богатирі: Хід конем 2014
Три богатирі: Хід конем 2014
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*