» » Три богатирі та Шамаханська цариця 2010
Три богатирі та Шамаханська цариця 2010
HDRip
Рік:
2010 рік
Країна:
Час:
01:13
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Сергій Глезін
В ролях:
Лія Медведєва, Дмитро Биковський-Ромашов, Дмитро Висоцький, Валерій Соловйов, Ганна Геллер, Сергій Маковецький, Марія Цвєткова-Овсяннікова, Костянтин Бронзит, Олена Шульман, Олег Куликович
Формат:
mp4, 3gp

Три богатирі та Шамаханська цариця 2010 дивитися онлайн

Опис фільму Три богатирі та Шамаханська цариця 2010 українською мовою

Богатирі служили Київському князю вірою і правдою і намагалися виконати будь-який його наказ, але коли той викликав їх з відпустки і доручив доставити до палацу Шамаханську царицю, герої сильно задумалися. Репутація дами залишала бажати кращого: вона, звичайно, була красунею, рівних якій не можна було знайти серед інших осіб королівської крові, але аж надто підступна була серцеїдка. Не один десяток царів, королів, ханів та князів упав до її ніг, а Шамаханська цариця лише багатства та землі у них відбирала, волі позбавляла, сама починала правити їх підданими та оброк з даниною збирати. Ось і виходить у богатирів, якщо виконають княжу волю, доставлять царицю - погублять всю державу Київську, не виконають - розгніваний князя, і чекає їх покарання жорстоке.

А князь Київський тим часом весь змучився - закоханий не на жарт, вже і ногою тупає, квапить богатирів. Ще не зустрілися три богатирі та Шамаханська цариця, а слух вже до них долинув, що ні сам князь закохався, а чари чаклунські у цьому винна. Та й не жених черговий дамі потрібен, а компонент для еліксиру молодості - сльози тисячі красунь. А де найбільше красивих дівчат? Звичайно, на Русі - ось і вибрала цариця собі чергову жертву в розрахунку на легку перемогу і успішне закінчення роботи над зіллям, яке подарує їй молодість і красу надовго. Одного вона не передбачила - мати справу їй доведеться ні з наївним князем Київським, а з відданими йому богатирями і надзвичайно розумним конем Юлієм.

Мультік Три богатирі та Шамаханська цариця 2010 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Три богатирі та Шамаханська цариця 2010
Три богатирі та Шамаханська цариця 2010
Три богатирі та Шамаханська цариця 2010
Три богатирі та Шамаханська цариця 2010
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*