» » Іван Царевич і Сірий Вовк 3 2016
Іван Царевич і Сірий Вовк 3 2016
HDRip
Рік:
2015 рік
Країна:
Час:
01:19
Переклад:
український, дубляж
Режисер:
Дарина Шмідт
В ролях:
Михайло Боярський, Іван Охлобистін, Микита Єфремов
Формат:
mp4, 3gp

Іван Царевич і Сірий Вовк 3 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Іван Царевич і Сірий Вовк 3 2016 українською мовою

Казка, як мовиться, скоро позначається, а продовження її ще швидше виходить, щоб глядача свого рідного порадувати! У черговій частині оповіді билини Іван Царевич і Сірий Вовк 3 дивитися онлайн відправляться в края заморські, світи дивовижні, де чекає їхніх пригод різних тьма несусвітня. А втім, розповімо про все без поспіху, по порядку, як і личить були-переказом.

Одним днем ясним усвідомив раптом цар Тридев'ятого царства, що рочків-то йому цільних 150 накапали, а тому саме час, так би мовити, на пенсію йти. Сказано - зроблено, цар вирушив на річку риболовлею бавитися, а за порядком у державі стежити Івана Царевича залишив. Ось тільки плутанина один трапилася - Василина, дружина Іванова прегарна, за кордон рветься, на обіцяний їй медовий місяць. Адже де бачено таке - весілля було, а подорожі не було? А тому поставив Іванушка потихеньку разом себе на престол царський Опудало Городнє, а сам з Васілілой, Сірим Вовком, та ще й Котом Вченим посідали на килим -літак, та полетіли за моря-океани до Франції, людей побачити, ну і себе, звісно справа, показати.

Але коли медовий місяць минув, і повернувся Іван Царевич з Васілісой додому, то постало там перед ними диво-дивне : Опудало Городнє ожило, і тепер у всю державою править, та так хвацько, що можна за голову хапатися. Доведеться тепер всій четвірці мандрівників порятунку шукати, як Опудало окаянне приборкати і як повернути мир Царства тридев'ятому!

Фільми 2016 онлайн

Мультік Іван Царевич і Сірий Вовк 3 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер

Иван Царевич и Серый Волк 3

Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*