» » Добриня Нікітич та Змій Горинич 2006
Добриня Нікітич та Змій Горинич 2006
HDRip
Рік:
2006 рік
Країна:
Час:
01:08
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Ілля Максимов
В ролях:
Олена Шульман, Сергій Маковецький, Наталія Данилова, Катерина Гороховська, Михайло Черняк, Валерій Соловйов, Андрій Толубеєв, Анатолій Петров, Олег Куликович, Юрій Тарасов
Формат:
mp4, 3gp

Добриня Нікітич та Змій Горинич 2006 дивитися онлайн

Опис фільму Добриня Нікітич та Змій Горинич 2006 українською мовою

Забава Путятішна, племінниця князя Київського, закохується в гінця Єлисея. Розуміючи, що родичі не дозволять відбутися подібному шлюбу, пара збирається влаштувати втечу. На жаль, її дядько дізнається про задум і придумує свій хитромудрий план. Він посилає гінця до Добрині Микитовича з наказом взяти Єлисея в помічники і відправитися збирати данину з кримського хана. Під час відсутності хлопчини князь намагається видати племінницю заміж. Про це дізнається купець Коливано, який забирає княжну собі в якості оплати критичного боргу. Скориставшись допомогою Змія Горинича, купець розігрує її викрадення. Коли Добриня і Єлисей повернулися від хана Бекета, їх спіткала недобра звістка про викрадення Забавушки Змієм.

Богатир відмовляється вірити, що Горинич міг скоїти такий підступність, адже Добриня Микитич та Змій Горинич завжди залишалися добрими друзями. Незважаючи на протести з боку князя, богатир разом зі своїм помічником відправляються до Гориничу, щоб з'ясувати всю правду. Змій запевняє героїв, що ніяк не причетний до викрадення Забави. У цей час Коливано продовжує розігрувати перед дівчиною свій спектакль. Представивши себе як людину, що героїчно врятувала її з лап кровожерного чудовиська, він пропонує княжні свою руку і серце. На подив купця дівчина відмовляє йому. Тоді, розсердившись, він відвозить її на Кудикіну гору і змушує Бабу Ягу приворожити Забавушки до себе. Горинич не витримує мук совісті - він залишає молодцям записку з поясненнями і відправляється на Кудикіну гору, де його хапають і замикають в комірчині разом з молодою княжною. Богатир і закоханий юнак пускаються на пошуки Коливано. Багато перешкод на шляху у героїв, чи зможуть вони все подолати і врятувати своїх друзів?

Мультік Добриня Нікітич та Змій Горинич 2006 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Добриня Нікітич та Змій Горинич 2006
Добриня Нікітич та Змій Горинич 2006
Добриня Нікітич та Змій Горинич 2006
Добриня Нікітич та Змій Горинич 2006
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*