» » Принц і 108 царів-демонів 2014
Принц і 108 царів-демонів 2014
Рік:
2014 рік
Країна:
Люксембург, Бельгія, Франція
Час:
104 хв.
Переклад:
російський, одноголосий
Режисер:
Паскаль Мореллі
В ролях:
Люсьєн Жан-Батист , Бертран Надлер , Жан-Ів Шатле , Франк Капиллери , Daniela Labbé Cabrera , Філіп Катуар , Lucille Boudonnat , Хелен Бизо , Ханако Дандзо , Ксав'єр Обер
Формат:
mp4, 3gp

Принц і 108 царів-демонів 2014 дивитися онлайн

Опис фільму Принц і 108 царів-демонів 2014 українською мовою

Динамічна анімаційна кінокартина оповідає про давні часи, коли в китайській імперії, в самому її серці серед білого дня загадкові зловмисники здійснюють неймовірний за своїми масштабами і неможливості злочин – самим жорстоким чином позбавляють життя самого главу великої держави. Ошеломленное суспільство, толком не встигнувши оговтатися від шоку нежданих новин, кидає всілякі сили на розслідування цього, крижаного кров, справи. Підступні злочинці не залишили абсолютно ніяких доказів, тому намацати хоча б тінь їх сліду – завдання не з легких. Однак у сищиків все ж з'являються деякі підозри. Всі здогади зводяться до так званих царям-демонам. Герої практично переконані, що саме ці персонажі продумали хитру схему, щоб провернути злодіяння.

В імперії залишається лише один спадкоємець, але і на майбутнього імператора негайно здійснюється замах. Принцу вдається зберегти своє життя, в мить завислу буквально на волосині. Тим не менше після цього події обстановка в країні тільки загострюється. Стає очевидним, що за всієї цієї хаотичної вакханалією стоять впливові фігури, твердо мають намір змінити сфери впливу і загальний порядок в Китаї. Юний царевич відправляється на пошуки необхідної йому захисту, заручившись підтримкою духовного наставника. Знайти правильних персон, здатних надати йому допомогу – справжня удача. Чоловікам належить нелегке випробування в ім'я збереження імператорського роду. У зневіреного героя просто немає вибору, він не має права здаватися.

Фільми 2014 онлайн

Мультік Принц і 108 царів-демонів 2014 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*