» » Вартові джунглів 2017
Вартові джунглів 2017
DVDRip
Рік:
2017 рік
Країна:
Час:
97 хв. / 01:37
Переклад:
український, дубляж
Режисер:
Девід Ало
В ролях:
Паскаль Касанова, Алексіс Томассіан, Лоран Морта, Селін Монсарра, Paul Borne, Жан-Філіп Пюмартін, Барбара Тіссьє, Мішель Меля, Філіп Бозо, Еммануель Кюртіль
Формат:
mp4, 3gp

Вартові джунглів 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Вартові джунглів 2017 українською мовою

Перед глядачами постане незвичайний персонаж на ім'я Моріс. Він пінгвін, який має тигрове забарвлення. Цим і пишається забавний енергійний звірок. Він стоїть на сторожі спокою і чистоти джунглів. Вважає він себе досить сміливою особиною, в якій потребують місцеві мешканці, адже він немов тигр здатний позбавити будь-якого, хто потребує захисту, від кривдника. Моріс створив навіть спеціальну команду з різних тварин. Назва цієї команди «Вартові джунглів». Всі тварини чудово володіють рукопашним боєм.

Варто Морісу почути сигнал про небезпеку, що насувається, він тут же спільно з командою відправляється на допомогу. Моріс незвичайно спритний пінгвін, який володіє незвичайними організаторськими навичками. Йому вдалося навіть виготовити спеціальний літальний апарат, який допоможе в боротьбі з порушниками правопорядку. Тепер герой мультиплікаційної картини може вмить дістатися до місця, де склалася важка ситуація. Тигровий пінгвін в лічені хвилини все владнає і наведе повний порядок в джунглях джунглів. Таким чином, працює команда щодня, щось у них виходить, а щось не зовсім. Зі змінним успіхом вони ведуть свою налагоджену діяльність, але скоро перед командою «Дозор джунглів» постане справжня проблема. Неймовірно підступна коала Ігор загрожує всім місцевим мешканцем, але впоратися з таким ворогом непросто. Ігор зібрав цілу армію бабуїнів, які мають намір стерти з лиця землі місцеве населення і заволодіти шикарним тропічним лісом. Але Моріс готовий зіткнутися віч-на-віч з ворогом і має намір відстояти свої права на цей дикий куточок планети.

Фільми 2017 які вже вийшли

Мультік Вартові джунглів 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало

Дозор джунглей

Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*