» » Вартові джунглів 2017
Вартові джунглів 2017
Рік:
2017 рік
Країна:
Режисер:
Девід Ало
В ролях:
Паскаль Касанова, Алексіс Томассіан, Лоран Морта, Селін Монсарра, Paul Borne, Жан-Філіп Пюмартін, Барбара Тіссьє, Мішель Меля, Філіп Бозо, Еммануель Кюртіль
Формат:
mp4, 3gp

Вартові джунглів 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Вартові джунглів 2017 українською мовою

Перед глядачами постане незвичайний персонаж на ім'я Моріс. Він пінгвін, який має тигрове забарвлення. Цим і пишається забавний енергійний звірок. Він стоїть на сторожі спокою і чистоти джунглів. Вважає він себе досить сміливою особиною, в якій потребують місцеві мешканці, адже він немов тигр здатний позбавити будь-якого, хто потребує захисту, від кривдника. Моріс створив навіть спеціальну команду з різних тварин. Назва цієї команди «Вартові джунглів». Всі тварини чудово володіють рукопашним боєм.

Варто Морісу почути сигнал про небезпеку, що насувається, він тут же спільно з командою відправляється на допомогу. Моріс незвичайно спритний пінгвін, який володіє незвичайними організаторськими навичками. Йому вдалося навіть виготовити спеціальний літальний апарат, який допоможе в боротьбі з порушниками правопорядку. Тепер герой мультиплікаційної картини може вмить дістатися до місця, де склалася важка ситуація. Тигровий пінгвін в лічені хвилини все владнає і наведе повний порядок в джунглях джунглів. Таким чином, працює команда щодня, щось у них виходить, а щось не зовсім. Зі змінним успіхом вони ведуть свою налагоджену діяльність, але скоро перед командою «Дозор джунглів» постане справжня проблема. Неймовірно підступна коала Ігор загрожує всім місцевим мешканцем, але впоратися з таким ворогом непросто. Ігор зібрав цілу армію бабуїнів, які мають намір стерти з лиця землі місцеве населення і заволодіти шикарним тропічним лісом. Але Моріс готовий зіткнутися віч-на-віч з ворогом і має намір відстояти свої права на цей дикий куточок планети.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн трейлер фільму Вартові джунглів 2017 українською

Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*