» » Розповідь про Петра і Февронію 2017
Розповідь про Петра і Февронію 2017
CAMRip
Рік:
2017 рік
Країна:
Час:
85 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Юрій Рязанов, Юрій Кулаков
В ролях:
Владислав Юдін, Юлія Горохова, Іван Охлобистін, Володимир Антоник, Костянтин Карасик, Віктор Вержбицький, Диомид Виноградов, Вадим Медведєв, Арзу Сулейманова, Сергій Усков
Формат:
mp4, 3gp

Розповідь про Петра і Февронію 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Розповідь про Петра і Февронію 2017 українською мовою

У центрі подій мультфільму, заснованого на слов'янських байках, лежить розповідь про князя на ім'я Петро Муромський. Дане творіння є чарівною і доброю історією про кохання і відданості. З дитячих років ріс майбутній князь відважним героєм і справжнім борцем, який повинен був захистити свій народ від усіх напастей. Одного разу на шляху нашого героя зустрілася дивовижна жінка з простих людей, якій судилося зіграти важливу роль у його житті.

Дівчина, яку звали Февронія, була наділена надзвичайною красою, мудрістю, особливими знаннями і вміннями. Вона відразу ж полюбила Петра. І це почуття виявилося взаємним. Але не все дається легко і відразу. Її походження простолюдинки довгий час заважало восторжествувати істині взаємної любові, яка все-таки достукалась до серця Муромського. Однак справжні випробування лише починалися. Багато підступів чекало наших героїв попереду. Чорна магія, змови недоброзичливців і злі сили - всі намагалися порушити цю чарівну зв'язок між двома особливими людьми, які були готові на все, лише б зберегти свій союз і здобути перемогу над усіма ворогами і труднощами.

Фільми 2017 які вже вийшли

Мультік Розповідь про Петра і Февронію 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*