» » Богатирша 2015
Богатирша 2015
Рік:
Країна:
Час:
01:19
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Ольга Лопато
В ролях:
Армен Джигарханян, Олексій Чумаков, Мирослава Карпович, Олена Бабенко, Анна Хилькевич, Гарік Харламов, Василиса Ельдарова, Борис Щербаков, Михайло Пореченков, Тимур Батрутдінов

Богатирша 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Богатирша 2015 українською мовою

Одного разу хоробрий витязь Боріполк, повертаючись з коханою додому, зустрічає старця, який пророкує їм, що буде у них троє дітей, а молодший перевершить всіх і стане великим воїном і захистить рідну землю від жахливої небезпеки. Але яким було здивування Боріполка, коли замість обіцяного силача і рятівника землі Руської на світ з'явилася дівчисько! Не приховуючи свого розчарування, батько з тугою береться навчати військовій справі старших синів, абсолютно не звертаючи уваги на підростаючу дочку, адже дівчатка воїнами не стають.

Але маленька Роса, з народження володіє неймовірним спритністю, вирішує взяти ситуацію у свої руки і, незважаючи на слова батька, а так само на зло насміхається над ними жителям села, стає справжнім витязем. Через роки, пройшовши безліч виснажливих тренувань, навчившись майстерно володіти мечем і розвинувши небувалу для дівчини спритність і силу, Роса відправляється до занадто знахабнілого останнім часом Змія Горинича, що бешкетує на просторах землі Руської, щоб показати окаянному силушку богатирську.

Мультік Богатирша 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Богатирша 2015
Богатирша 2015
Богатирша 2015
Богатирша 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*