Богатирша 2015
HDRip
Рік:
2015 рік
Країна:
Час:
01:19
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Ольга Лопато
В ролях:
Армен Джигарханян, Олексій Чумаков, Мирослава Карпович, Олена Бабенко, Анна Хилькевич, Гарік Харламов, Василиса Ельдарова, Борис Щербаков, Михайло Пореченков, Тимур Батрутдінов
Формат:
mp4, 3gp

Богатирша 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Богатирша 2015 українською мовою

Одного разу хоробрий витязь Боріполк, повертаючись з коханою додому, зустрічає старця, який пророкує їм, що буде у них троє дітей, а молодший перевершить всіх і стане великим воїном і захистить рідну землю від жахливої небезпеки. Але яким було здивування Боріполка, коли замість обіцяного силача і рятівника землі Руської на світ з'явилася дівчисько! Не приховуючи свого розчарування, батько з тугою береться навчати військовій справі старших синів, абсолютно не звертаючи уваги на підростаючу дочку, адже дівчатка воїнами не стають.

Але маленька Роса, з народження володіє неймовірним спритністю, вирішує взяти ситуацію у свої руки і, незважаючи на слова батька, а так само на зло насміхається над ними жителям села, стає справжнім витязем. Через роки, пройшовши безліч виснажливих тренувань, навчившись майстерно володіти мечем і розвинувши небувалу для дівчини спритність і силу, Роса відправляється до занадто знахабнілого останнім часом Змія Горинича, що бешкетує на просторах землі Руської, щоб показати окаянному силушку богатирську.

Фільми 2015 онлайн

Мультік Богатирша 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Богатирша 2015
Богатирша 2015
Богатирша 2015
Богатирша 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*